Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig az tetszik akit nem érdeklünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról lenne szó hogy múltkor kavartam egy fiúval diszkóban,de ez a fiú még a nevemre sem volt kíváncsi, a számomat sem kérte el,és meg sem hívott semmire csak reggel elkísért a buszmegállóba megvárta velem a buszt és ennyi!Következő hétvégén nagyon csalódott voltam mert nem volt ott de jött egy másik fiú aki nagyon aranyos volt,kérdezte hogy iszok-e valamit meg hogy mi a nevem beszélgettünk nem volt rámenős nagyon udvarias volt és ez tetszett is benne,kérdezte hogy lenne kedvem vele randizni, de nemet mondtam mert valamiért mégis azért a másikért vagyok oda csak rá gondolok mintha szerelmes lennék belé!De tudom hogy vele már nem találkozom mert most sziget feszten van utána meg megy haza mert nem itt lakik Mo-n!De annyira akarom látni újra oda vagyok érte de miért van ez hogy az embernek az ilyenek tetszenek!
2011. aug. 8. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert.
2011. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális...
2011. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az biztos
2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért nem vagyok normális?
2011. aug. 8. 14:26
 5/11 Hailey13 ***** válasza:

[link]



mond valamit hogy több mint 18000 ember egyetért...

velem is ez van sajnos, hát, nemtudok mit mondani:D

sokmindenkinek tetszek, de azok valahogy taszítanak, pedig mások szerint nincs semmi baj velük. akik meg nekem tetszenek, azok igazi bunkók, folyton összeveszek velük meg kibékülök. nem lesz belőle semmi én is tudom, de nem bírom otthagyni őket sose.:D

talán majd egyszer, talán az igazival..:)

2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mert ő a te ideálod.Am én megértelek mert történt velem is 1 hasonló!!!
2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mit tegyek hogy kiverjem a fejemből a srácot!18/L
2011. aug. 8. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit, majd elfelejted. Én inkább a normális srácot sajnálom, gondolom, neki se lesz egyszerű. Nőj fel, akkor majd megtanulod értékelni a rendes fiúkat. Egyébként sokan panaszkodnak, hogy miért nem kezdeményeznek a fiúk stb. stb. Hát pont ezért, mert a nők többsége elhajtja azokat, akik normálisan próbálnak közeledni, és még csak kísérletet sem tesznek arra, hogy a fiúkat megismerjék (tisztelet a minimális számú kivételnek).
2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az előzővel 1-et értek nagyon is és figyelj arra nem gondoltál h annak a fiunak most ugyan olyan lehet mint neked(vagy rosszabb)!!
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hailey13 ***** válasza:
jó, szerintem egyszerre mindenki csak a saját nyomorával törődjön:DDD
2011. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!