Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis h én ilyet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis h én ilyet nem tudnék csinálni? Nyaraláson, vadidegen olasz pasikkal lefeküdni?

Figyelt kérdés
hallgatom a beszámolókat a baratnoimtol h ilyen jo volt, meg olyan jo. meg nézem a képeket facebook-on, és nem tudom megérteni h én ilyet miért nem tudok csinalni.
2011. aug. 8. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
"Az összes nő qrva"
2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Normalis h én ilyet nem tudnék csinálni?"

Ebben a mai elbaszott világban, nem.

De úgy alapjába véve persze, hogy normális, kár hogy sokan nem így gondolják.

2011. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magyar csajok ilyenek, meglátnak egy külföldi pasit, rögtön felkínálják magukat.
2011. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
soha nem kináltam fel magam senkinek.. csak ugy nem tudom.. lehet h gáz h párkapcsolatokban szexeltem csak?
2011. aug. 8. 14:33
 5/9 Hailey13 ***** válasza:
37%

omgomgomg

de b*szdmeg nagyon gáz, ásd el magad a magmáig, istenem..

ne itt várj már erősítést, ha egyedül nem jössz rá a válaszra

semmi kivetni való nincs abban ha valaki lefekszik egy (jujj) olasz pasival nyaraláson, és azzal sincs baj ha nem.

kivétel ha egy aidses csöves hímringyóról van szó. aki nem olasz hanem cigány.

2011. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, addig jó, amíg felmerülnek benned ezek a kérdések. Ha már nem gondolkodnál el azon, hogy normális dolog-e vadidegenekkel lefeküdni, akkor gáz lenne. Igaz, csak néhány ember szemében, mert a többség erkölcsi fertőben él, csak éppen ezt nem veszik észre, mert szerintük minden "normális", ami "jó", minden megengedett, lassan már nincsenek tabuk. A barátnőidet illetően meg no comment...
2011. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hailey13 ***** válasza:

oké akkoooor



Normalis h én ilyet nem tudnék csinálni? Nyaraláson, vadidegen olasz pasikkat megkéselni?


hallgatom a beszámolókat a baratnoimtol h ilyen jo volt, meg olyan jo. meg nézem a hullákat facebook-on, és nem tudom megérteni h én ilyet miért nem tudok csinalni.:(((



felmerült bennem, tényleg elgondolkodtam, hogy gáz-e..:SSS

szóval ez normális?:O

2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gáz,ha te annak érzed! Minden a fejben dől el!!
2011. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"omgomgomg

de b*szdmeg nagyon gáz, ásd el magad a magmáig, istenem.. "


Hát ezen nem tudom miért, nem szoktam ilyenek röhögni de ezen most szarrá röhögtem magam xD


Amúgy Haiylenek igaza van. Most minek kell ezt úgy nagy dobra verni. Aki lefekszik külföldiekkel tegye. Neked nem árt azzal semmit sem. Ha nem teszed meg te kérdező, hogy lefekszel külföldiekkel az sem baj, és nem is gáz, te ilyen vagy kész, nem kell ettől szarnak érezned magad mert nincs ebben semmi kivetnivaló.

Aki megteszi ,hogy külföldiekkel lefekszik az 1.azért jól válogassa meg, hogy kivel. 2. minek kell mindent olyan komolyan venni? legalább élvezi az életet ennyi.

Mindenki más, és másak az életfelfogások. Neked ez nem jó, neki az:D Na ennyit erről.

2011. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!