Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban a méret a lényeg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Valóban a méret a lényeg vagy nem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy pasi, nagyon aranyos, én is tetszem neki. Úgy hozta a sors hogy szombaton nála aludtam és lefeküdtünk. Meglepődtem mert kb 12cm a farka és vékonyodik a makk felé... Természetesen senki nem tehat arról hogy milyen adotsággal születik. Jó volt vele, nagyon igyekezett, de egy 16-18cm egyforma vastagságú farok jobban ki tud elégíteni. A pasival volt a gond vagy tényleg a méret számít?
2011. aug. 8. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom írni minden rosszinulat nélkül, hogy szilvásbuktát mert azt szeretem...


Kb ilyen a kérdés is...

Jobb lenne egy nagyfarku akit nemszeretsz és nem rajong érted?

OMG...

2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

De számít ám... Ezen az oldalon meglehetősen sok aberrált barom henceg a farkával, majdnem minden második kérdés ezzel kapcsolatos, őket is az foglalkoztatja, hogy a méret-e a lényeg.

Ha a lelkükhöz akarunk szólni természetesen azt feleljük "nem, csak játékos legyen".

Ha viszont valami oknál fogva igazat akarunk mondani azt felelnénk: IGEN a fene egye meg egy stöpszli 12 centis izével nem lehet Harry Pottereset játszani.

Bizony a méret a lényeg, ha nem is 100 de 60-40%ban tutira


üdv.

22/F

2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat 60-70%
2011. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Sztem ne másba keresd a hibát, inkább magadban
2011. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Valamennyire számít, igen.

Rossz ezt bevallani, de ha kicsi, akkor nem érzed úgy, nem olyan jó, lehet, hogy nem is elégülsz ki.

De, ezt meg lehet oldani, mert ha szeretitek egymást, ez nem áthidalhatatlan probléma.

2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha élvezni akarsz egy jót itt vagyok én, de garantálom, hogy belém nem leszel szerelmes :)
2011. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Több nő ismerősöm is mondta már, h nem a méret számít, hanem, h álljon amikor kell és ameddig kell, egyszóval "játékos" legyen. Sőőőt egy győri barátnőm mesélte, akinek azért több f.sz volt a kezében, mint kilincs, h "a kis f.sz jobban áll, sokkal keményebb, mint a nagy".

Egyébként nem is értem a kérdésed, mert megválaszoltad saját magad...

2011. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom de én is találkoztam ilyen sráccal bár én nem feküdtem le vele csak volt tapi meg hasonló!De szerintem ha lefekszem vele nem tudott volna kielégíteni!Bár nem azért nem feküdtem le vele amúgy sem tettem volna meg!
2011. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De most tényleg, nem rosszból! Örülj hogy van egy rendes krapek akihez vonzódsz, mindenki azért sír mert nem talál ilyet! Jó igaz nem született 3 lábunak... Na bumm, ahogy elöttem is írták, meg lehet oldani közösen mindent!
2011. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Drága "Halálfa Szára" jó étvágyat a szilvás izéhez.
2011. aug. 8. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!