Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy szemetseg ha a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy szemetseg ha a parom mailjeibe turkalok? Megszereztem a jelszavat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
34%
nem szemétség.. és sok minden kiderulhet, amit titkol előled. megspórolsz magadnak pár felesleges kört..
2011. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom fiú vagy lány vagy, de én azonnal dobnám a nőmet ezért.

26F

2011. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 napietus ***** válasza:
70%
az, és undorító is. remélem rájön és kidob, én azt tenném. még a férjem, sőt, az apám sem néz az e-mailjeim közé...
2011. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%

Undoritó vagy nem undoritó....mi csajok ezt nagyon jól csináljuk. Szerintem a nők 90%-ka csinált már ilyet....Én is...

Semmi rosszat nem teszel....nézz szét, nyugodj meg és többet nem lesz okod kutakodni utána.

Ha mégis találsz valami férreérthetőt, akkor jobb számonkérni, valahogy rávezetni hogy ne tudja meg hogy a mailjei közt turkáltál.

Ha nincs titkolnivalója előtted-úgysem találsz semmit.

A férfiak igenis szeretnek a maguk kis nyugalmukban hülyeségeket csinálni a hátunk mögött-persze tisztelet a kivételnek-és jobb ha ezekre időben rájövünk és tisztázzuk kinek mi a fontos.

Ne érezd emiatt rosszul magad...

2011. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%
jaj, persze most jönnek a pasik h ők dobnák a nőjüket, bla bla bla.. az sokkal undoritóbb, h ti a hátunk mögött másokkal flörtöltök!!
2011. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Nincs titkolnivalóm a barátnőm előtt, mégis a levelezés ugyanúgy a magánszféra része, mint ahogy az is, hogy a családi perpatvarokat nem a nagyvilág előtt kell intézni.

Nem dobnám a barátnőmet, ha szétnéz a leveleim között, de morcos lennék miatta.


A válasz: IGEN, nagy szemétség már privát levelezésében turkálni.


Gondolj bele, ha meglepetést szervez neked, elrontod az egészet. Ha baja van a kapcsolattal és valakitől tanácsot kér, te megsértődsz a problémán és ahelyett, hogy lenne esélye javítani a dolgon, felpofozod. Egy viccelődést simán félreérthetsz: "Szia, jössz holnap?" "Igen, de csak szexre kellesz: kutyapóz és tejszínhab ;)"


Ami privát, az privát.


20/F

2011. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%

Ez olyan vicces :D A férfiakra nem jellemző az, hogy a nőknél többet flörtölnének a párjuk háta mögött. Mellesleg szerintem az, hogy valaki a párja emailjeiben kutakodik, sokkal undorítóbb, mint egy játékos flört.

Kérdező: Igen, nagy szemétség, mivel valószínűleg semmit sem fogsz találni. Bizalmatlan vagy a barátoddal szemben, és ha megtudja ezt, 90%, hogy ki fogja tenni a szűröd, jogosan.

Persze ha a barátod nyomós okot adott a gyanúra, akkor érthető amit teszel, és a hsz-em eddigi része tárgytalan.

2011. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem csak magadat idegesíted vele. Ne csináld!
2011. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
játékos vagy nem játékos, a flört az flört.
2011. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
42%

úgy utálom h a férfiaknak mindent lehet, a nőknek meg semmit..


ha egy férfi megcsal - jajj hát szegény, nem kapott meg mindent..

ha egy nő megcsal - hülye r.banc.

2011. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!