Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókoltam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam a barátnőm álompasiját. Többi lent. Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm Kata, és már évek óta ábrándozik egy pasiról, szóval bele is van zúgva, de a pasinak, Tibinek nem kell. Ő csak barátságot akar. De egyik este berúgtunk mind a hárman és én csókolóztam Tibivel. Kata ezt tudja de nem csinál semmit rákérdezett én igent mondtam ő pedig oké-t és ennyi. 18 éve vagyunk barátnők, és ez egy hónapja történt. Ő még szerelmes, én szarul érzem magam és el akarom felejteni ezt, de közben nekem még pasim is van Zsombi, neki ezt nem mondtam el, ha megtudná szakítana velem. A kérdés az hogy szerintetek Kata neheztel rám? Mert semmit nem szól, ugyanolyan pizsipartyjaink vannak... És Zsombinak el kéne mondanom? Tibi nyilvánvalólag nem érez semmit sem irántam és vele sem beszéltem erről a dologról, de szerintetek meg kéne ezt vele beszélnem?

előre is köszi : )

Stelli19


2011. aug. 8. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez vagy kamu vagy nem tudom.. :D
2011. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szvsz egy ribanc vagy, reménykedj h kinövöd...
2011. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ne mondd el Zsombinak, ha neked sem jelentett semmit! Utána csak romlana a kapcsolatotok, ha meg tudná. (remélhetőleg vagy olyan jóban a bnőddel is, h ne mondja el a pasidnak)

21 L

2011. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem Kata nem mondaná el neki...

de úgy érzem hogy szemét vagyok és ő nem "büntet" érte

lelkiismeret furdalásom van, és nem foghatom 100% ban a piára mert tudtam volna ellenkezni, csak nem is tudom, Tibinek barátja Zsombi és én mondtam is neki hogy Zsombival mi lessz de ő csak csókolt...

2011. aug. 8. 23:18
 5/11 szamóca.. ***** válasza:
96%
Kata helyében felrúgnálak, Tibi helyében megdugnálak, Zsombi helyében pedig kib*sználak mint macskát sz*rni. kb ennyi...
2011. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Tibit hozd össze Zsombival egy rektális megbecstelenítésre és akkor minden rendben lesz.


Utána szállj be harmadiknak.

2011. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jo otletem.Ha velem lefekszel,akkor nem arulom el Zsombinak mit csinaltal.Laci
2011. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En inkabb azt mondanam, volt egy baratnod. Mar nem nevezheted magad annak. En utalnalak erte. A pasidat se erdemled meg!
2011. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, h ha annyi éve barátnők vagytok akkor üljetek le beszélgetni erről.. mond el,amit érzel..büntudatot..megbánást. és kérd, hogy őszintén árulja el mit érez, mondja ki..és ne fojtsa el. a végén kiderül,h neki ez nem is volt nagy ügy. gondolt arra,h a pia miatt volt az egész. a megbeszélést viszont mindenképp ajánlom.
2011. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23:21 :DDDDD
2011. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!