Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kis, rövid helyzetkép:- egy éve vagyok együtt a barátnőmmel

- Nagyon szeretem Őt és vele fogom leélni az életemet, ős is ezt akarja

- az előtt elmentem egyet sétálni, vettem egy sört magamnak a nonstop-ba és leültem a városban egy padra, ittam a sört és cigit szivtam


Rengeteg szép csaj mászkált el előttem a gyönyörű szép testével a gyönyörű ruháikban, nagyon kivánatossak, egyiknek a melle másiknak a feneke volt csodálatos.. ugy megtapiztam volna mindet. És mivel megcsalni nem fogom a barátnőmet ezért egy őrült ötlet jutott az eszembe, ami nem teljesen megcsalás.

Felöltöznék valami olyan ruhába amit nem szoktam hordani, valmi sapka, esetleg kivágnám egyik téli sapkámat, hogy átlássak rajta(mint a rablók), valami cipő amit már nem használok, elbujnék a sötétben és amikor egyedül vannak a csajok, mennek haza, akkor elfutnék mellettük, vagy amikor simán szembe jönnek velem jol összefogdosnám őket és elfutnék.


Kicsit hiányzik, hogy más nők testét is megérintsem, erről van szó..


Tudom, hogy beteg a fejem, meg mennyek pszihológushoz meg minden, de mégis mi a véleményetek erről a dologról?


2011. aug. 8. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csináld mert így egy másik csávónak is segítesz aki majd meg akarja védeni a csajokat :D
2011. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem reflexből kapsz egy akkora tökön rúgást, hogy soha többet nem lesz gyereked.
2011. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tökönrúgásra nem lenne idejük/ideje, gyorsan megtörténne a tapizás, csöcsmarkolás, seggrecsapás/markolás, puncisimi, mind 2 másodperc és rohannák is el.. Sportolok, van kondim, gyorsan elfutok szinte bármeddig.
2011. aug. 8. 23:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ez akár bűncselekmény is lehet!

feljelenthetlek, és szatírnak, mutogatósnak is elmehetnél! figyelj ez komoly! börrtönbve vagy elmegyógyintézetbe is kerülhetsz!

2011. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam! De szerintem senki nem jönne rá, hogy én voltam, nem is nagyon szoktam bemenni a városba, mindig csak a barátnőmmel vagyok..
2011. aug. 8. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és Én csak annyit tudok mondani, h

-kicsit meg tudlak érteni mert Én sem csalom meg a páromat, de mégis kicsit jó lenne más férfi testzét is meg érinteni...

-NEM tudod, h milyen háttere van a lánynak akit éppen össze fogdosnál, Magamből tudok kiindúlni én csúnnyán befordúlnék... (az okát nem fejteném ki...)

-Milyen érzést váltana ki belőlled, h a barátnőddel csinálná ezt meg valaki?

2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem csináltam meg, ezért is kérdeztem itt meg az embereket, hogy mi a véleményük..

Hát, most nagyon jo kérdést tettél fel! valószinűleg megkeresném mindenáron aki megcsinálta vele és agyonverném!

Köszönöm a véleményedet, kitörlöm ezt a tervet a fejemből..


De azért jo tudni, hogy nem csak én vagyok igy ezzel a dologgal,néha jol esne akkor neked is mást megérinteni..:)

2011. aug. 8. 23:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"esetleg kivágnám egyik téli sapkámat, hogy átlássak rajta(mint a rablók)"


Ez tényleg egyáltalán nem lenne feltűnő...


Erről még most tegyél le inkább, alapból, szerintem arra a barátnőd, és minden nő rosszabbul reagálna ha elvinnék a rendőrök a párját azzal, hogy molesztáltál másokat mintha megcsalnák...

2011. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Rendbe, köszönöm, hogy lebeszéltetek és elmondtátok a véleményetek! megmentettek egy csomó lelkiismeretfurdalástól!


(amugy nem a lámpák alatt gondoltam mászkálni téli sapkában mint egy bűnözö, de mostmár lényegtelen)

2011. aug. 9. 00:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt a szabályt még nem hallottam. Ha más ruhát viselsz, akkor nem számít...
2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!