Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, mi ez a furcsa érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Ki nem állhatom. Nagyon bunkó, flegma, és felsőbbrendűnek képzeli magát mindenkinél. Külföldön éltünk közös szervezeten belül 1 évet, így én ré voltam kényszerítve, mint egyetlen magyar férfi ismerősre 200 km-en belül.

Néha normálisan el lehetett vele beszélgetni, de ha valamiben nem értettünk egyet, rögtön lehülyézett, hogy ő azt jobban tudja, mint én, neki sokkal több élettapasztalata van, mint nekem.

Viszont ha egymás közelében voltunk, türtőztetnem kellett magam, hogy ne másszak rá. Többször volt már vele erotikus álmom is.

Biztosan nem vagyok belé szerelmes, de vágyódom a társaságára; viszont nem is kívánom őt, csak ha ott van a közelemben. Szóval nem fantáziálgatok róla, vagy képzelem el meztelenül.

Lehet ezt a szexuális kisugárzására fogni, vagy az én szexéhségemre?


2011. aug. 9. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, születésed után az első ajándékod neked is egy agyhúgykő volt. Kár érte, kiváló ügynök volt.
2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ösztön ősembereknél és állatoknál csak az volt a lényeg hogy jó legyen a teste -.- ne is foglalkozz vele halgass az eszedre
2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy amit az első mond
2011. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a stockholm-szindróma tutira mindenkinek ismerős aki egy kicsit is tapasztaltabb :D
2011. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Stockholm-szindróma? Még sosem hallottam róla. Köszönöm! :) De ő nem tartott rettegésben; nem bántalmazott lelkileg, fizikailag meg pláne nem.

De ennek nem kellett volna már elmúlnia, vagy legalábbis halványodnia ennek az érzésnek? Már több, mint 2 hónapja véget ért a közös projektunk; azóta nem hallottam felőle semmit, erre meg tegnap (először, mióta itthon vagyok) vele álmodtam, erotikus álmom volt vele.

Lehet ezt vhogy kezeltetni, vagy majd idővel elmúlik?

2011. aug. 9. 00:54
 7/7 A kérdező kommentje:
A húgyagyú baromnak meg a qrva anyját!!!
2011. aug. 9. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!