Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt nőneműek! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt nőneműek! Melyik szakáll tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


[link]



Ha lehet,ne azt nézd,hogy kin van.


2011. aug. 9. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nemtom a csajoknak melyik tetszik de a farkas szakállt majd kipróbálom :D
2011. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ez mind borzasztó.

22/L

2011. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem nekik az ilyesfélék jönnek be : [link]
2011. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim szerint a lányok nem szeretik a szakáll semmilyen formáját sem sajnos.


Pedig én is szeretnék szakállat növeszteni, mert én kimondottan úgy érzem magam férfiasnak és úgy érzem jól magam a bőrömben, ha nem csupasz a pofám.

2011. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
a másik kettő valamikor 1960ban volt divat,az első meg egyszerüen ízetlen,nem volt nem is lesz soha divat
2011. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes szörnyű... Nekem ez tetszik, persze nem mindenkinek áll jól:


[link]


18/N

2011. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
fúj xD
2011. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát utolsónak adok a divatra! :D
2011. aug. 9. 00:52
 9/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:51


Ez tetszik.Amúgy meg 2.

2011. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Láttatok már IGAZI pasit ilyen körszakállal? (Annyi hogy a pajesszal ne érjen össze, csak az állnál legyen meghagyva) Igazi pasi, szögletes arcal, sötét hajjal és szörzettel, na az valami... ;) Nemtudom mivel jobb amit a kérdező linkelt, hát sírva rohannék el. Ugyhogy a körszakállas linkelő melett vagyok.


29/N

2011. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!