Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múltkor a barátnőmnél találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor a barátnőmnél találtam egy fülpucolót. Megkérdeztem hogy ezzel mit pucolt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Erre azt válaszolta hogy a nemi szervét pucolta vele. Láttam rajta hogy nem akarja jobban kifejteni a témát ezért nem is kérdeztem. De engem érdekel hogy miért tisztítja magát fülpucolóval? Mi az amit még tisztít magán amit nem tud fürdés közben? Vagy valami baj lehet vele?
2011. aug. 9. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolkodjmár fülpucoló? biztos izgatta magát hogyh ogyan ne tőlem kérdezd deh ogy netévedhessek lehet van valami problémája is:D
2011. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. :D Nekem eszembe nem jutna ilyen... Mi erre úgyse tudunk választ adni, úgyhogy kérdezd meg őt.
2011. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van vmi sérülése ott, és azt ecsetelte. Legyünk naivak.:)
2011. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlacktigerXXX ***** válasza:
hát most nem azért, de ha a párom kérdezné meg hogy mire használom a fülpucolót, lehet én is azt mondanám hogy a tökömet vakargatom vele. :)
2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!