Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy a vékony lányokat jobban szeretik a fiúk? Tényleg ennyire számít a kapcsolatokban, hogy valaki vékony, átlagos, vagy molett?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki azt mondja,hogy a vékony lányok szebbek meg stb. de mégis,a lány ismerőseim közt általában a ducibbaknak van párjuk. A legérdekesebb az,hogy volt egy fiú ismerősöm,akinek én elvileg nagyon tetszettem (hozzá teszem eléggé vékony vagyok,talán túlságosan is de nem tudok vele mit kezdeni), udvarolt meg hasonló a végén mégis egy kicsit molettebb barátnőmmel jött össze.
2011. aug. 9. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy van, ahogy a kérdésben írod. a brobléma inkább a belső tulajdonságaiddal van, ami a ducibb barátnőidnél viszont rendben van, ami megtartja a fiúkat.
2011. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sportos alakom van, nem vagyok kövér egyáltalán, csak nem vagyok ilyen kis girnyó egy szál bél-lányka. Mégis szeretik a fiúk a testem. :)

20L

2011. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán a srácnak a barátnőm könnyebben kaphatósága is közre játszott.
2011. aug. 9. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
hát... én úgy vettem észre, hogy a vékony lányok a "jobb" pasikat kapják meg. a ducibbaknak oké hogy van párjuk, de ... őszintén, nézd meg hogy milyenek. oké, le lehet hurrogni, de hülyeség azt állítani hogy nem számít a külső.
2011. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 J.D. Salinger válasza:
85%
Kinek a pap,kinek a papné... Szépek a vékony,de nem sovány lányok.Abban meg a hülye média,tv,videoklippek,modellek szerepét látom,hogy ma "muszáj" minden lánynak vékonynak lenni. Mi pasik a szép,gömbölyű formákat szeretjük elől,hátul egyaránt. Nekem is folyton mondogatják a kicsit duci csaj ismerőseim,hogy "de dagadt vagyok" és hiába mondom nekik,h nem,mintha a falnak beszélnék... Én imádom mind2 "típust" a karcsú nádszálkisasszonyt és a teltebb babákat is ;)
2011. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

most hogy kinek mi tetszik ízlés, de:


a túl szép nőhöz fel kell nőni.

sokan úgy érzik kevesek lennének ők egy ekkora bombázóhoz meg már biztos van barátja.


de a vékonyság alapvetően csak egy lehetőség arra hogy bizonyos dolgokat felvegyél amik kizárólag vékony nőkre vannak tervezve és rohadt jól néznek ki. ez valószínű azért van mert a modellek legtöbbje vékony és a legjobb ruhák ezért így készülnek.


azon kívül *nézni* tényleg nagyon jó egy szép vékony lányt, ha jó alakja van. ha simán vékony az még lehet gizda is, de ha jó alakúak a testrészei akkor az úgy egy egzotikus összeállítás úgy értve hogy ritkaság.


a lábak esetében ilyenkor extra hogy általában "körbe is lehet nézni" a formát anélkül hogy közben kitakarná, ez egyből duplán van és van köztük az érdekes zóna is ráadásul.


a vékonyság a fittség benyomását is kelti ami a jelen körülmények között egészségességet jelent. a rossz életmód a mesterséges környezetben annyira közel van hogy szereted a fittet.


a fölösleges háj elrontja a nőiesnek talált görbék vonalát, egy idő után egyszerűen kitakarja a "női húst" (elnézést), amit meg lehetne fogdosni, a bőr selymes feszességét átalakítja rosszra. ezért a vékony nő sokkal előnyösebb, mert ő elvileg megőrzi a jó tulajdonságokat ezekből.


a vékonyság még feszes bőrt is jelent ami a fiatalságra jellemző. a fiatal nő szebb mint az öreg, erotikus szempontból legalábbis. ha vékony vagy az azt a benyomást kelti hogy fiatal is vagy.


ha fiatal vagy az meg azt is jelenti hogy feszes és sima a bőröd


ezen kívül a fiatalság még naivságot is sugall tehát javulnak az elcsábítási esélyek, és növekszik az esélye hogy "sikongatsz majd örömödben", mivel még nem fásultál bele semmibe, azt meg nagyon fontos egy férfinak hogy úgy lássa a nőnek örömet okoz, e nélkül egyszerűen nem képes jól érezni magát sem.


a vékonyság törékenységet is sugall - meg kell védeni nőt! a férfi lehet a hősöd.

másrészt könnyű préda is hiszen nem tudna védekezni, ha már olyan törékeny. ez nem feltétlen jelent valódi erőszakosságot lehet hogy csak tudat alatt szimpatikusabbá tesz.


praktikus erotikus szempontok

a vékony nő könnyűnek tűnik, tehát lehet pakolgatni akkor is ha nem vagy egy terminátor.


akár ruhában akár a nélkül.

egyik előnyösebb mint a másik.



mindez a sok jó tulajdonság azt okozhatja hogy a vékony nő túl jó is lehet. ha annyira jó, akkor a férfi úgy néz rá kb. mint egy királynőre vagy istenségre, akit ő úgyse tudna megközelíteni mert ő csak egy egyszerű halandó. ezért elmegy a kedve anélkül hogy megpróbálná mert nincs önbizalma és azt nem jó érezni, és inkább egyszerűbb dolgok után néz.


végül lehet hogy vékonyság önmagában lehet még csúnyácska is, ha nem párosul jó vonalakkal. pl. ha valaki gizda és beesett ló arca van, 182 cm magas nő, az nem biztos, hogy szép, hiába vékony az alkata.


mindezt sorra véve nem tudom ez mennyire számít egy kapcsolatban, de pl. ezekre lehetséges gondolni a vékonyság mellett.

2012. jan. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!