Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a kiszívott nyakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Mit gondolsz a kiszívott nyakról?

Figyelt kérdés
Ha meglátsz az utcán egy srácot, akinek ki van szívva a nyaka mi a véleményed? És ha egy nőnek vagy kiszívva?
2011. aug. 11. 12:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
hát én csak kiszívni szeretem a partner nyakát, azt már nem ha az enyém van. de ha mégis véletlenül ki lenne legyen akármilyen meleg én sálat teszek.
2011. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomok nélkül is meglehet oldani a nyak csókolgatását...1x énis kiszívtam barátomét, kíváncsi voltam hogy jó érzés e neki...Azt modnta semmi különös, olyan mint egy szimpla puszi a nyakára, de az azért jobb.

Szóval mi nem szivogatjuk egymás nyakát (:

2011. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
primitív dolog,ugyanúgy ahogy a buszon,utcán,villamoson egymás torkát nyalogatni...
2011. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 B.angel ***** válasza:
100%
Most se értem miért lettem lepontozva? :) Mert elmondtam, hogy volt már kiszívva a nyakam egyszer, azóta se többször. És ha nem látható helyen van, de valaki ezt élvezi, akkor miért ne szívhatná ki? Az ő dolguk. Nem értem komolyan...
2011. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából azért kérdeztem, mert múltkor kiszívtam barátom nyakát (nem direkt, csak érzékeny bőre van, így minden apró dolog nagyon meglátszik rajta), és kíváncsi voltam, hogy ha az emberek meglátják, akkor milyen gondolatokkal rukkolnak elő :) mégegyszer köszönöm a válaszokat :) ( mellesleg én felpontoztalak, csak a sok ember aki nem ért egyet az lepontoz :/ :( )
2011. aug. 11. 20:06
 16/18 anonim ***** válasza:
elég megalázó,mintha megjelölnéd a másikat...még mindig nem érted?
2011. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
én értem. de az előbb is leírtam, hogy NEM SZÁNDÉKOSAN maradt a nyakán a folt. hanem mert csókolgattam a nyakát, és mondta, hogy nyugodtan szívogathatom is kicsit. beleegyeztem, de azzal nem foglalkoztunk, hogy érzékeny a bőre, ezért meglátszik. És pont azért tettem fel a kérdést, mert sajnálom, hogy így történt, és kíváncsi voltam a véleményekre. Szerintem ez így elég világos.
2011. aug. 11. 20:54
 18/18 B.angel ***** válasza:

Az én bőröm is iszonyú érzékeny és kisebb harapdálásokra (ami engem nagyon felizgat) is csúnyán reagál. Ez van!

Én értem, hogy véletlen volt. Tudod mit? Ne is törődj azokkal, akik lenéznek emiatt. Ha véletlen volt, pláne nincs miért szégyenkezned!

2011. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!