Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelölt be vajon facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be vajon facebookon?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem új városba, és van egy ismerősöm ismerősének az ismerőse.. szóval egy srác, akit látásból ismerek, ő pedig most költözött a munkája miatt oda, ahol eddig laktam. Mivel tudom, hogy nem ismer ott senkit, írtam neki egy rövid üzenetet facebookon, hogy érezze ott jól magát, remélem, hamar talál barátokat, és sok sikert az új munkához. Erre ő válaszolt, megköszönte, még kérdezett is, és bejelölt. Meglepődtem, mert igazából nem ismerjük egymást, de gondoltam, örül, hogy felbukkant valaki, aki odavalósi. Nem igazoltam vissza azonnal, csak néhány nappal később, miután váltottunk pár levelet. És amióta visszaigazoltam, próbáltam ráírni cseten, küldtem üzenetet is, és egyikre se semmi reakció. Azok után, hogy ő gyakorlatilag ismeretlenül bejelölt, nem hinném, hogy "rámenős" lennék azért, mert beszélgetni szerettem volna vele..

Tudom, ti nem tudhatjátok a választ, de mégis, szerintetek miért jelölt be?

23L


2011. aug. 11. 21:42
 1/3 anonim válasza:
úúúúú bmeg
2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
közvetlen típus lehet! Szerintem csak ennyi.: )
2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert úgy gondolta, hogy már ismerősök vagytok.

Nekem van itt 200+ ismerősöm, és olyan 5-tel tartom napi szinten a kapcsolatot. 50%-ukkal kb. 2-szer beszéltem, vagy annyiszor sem.

Szerintem nem kell egy facebook-ismertséget túlreagálni.

2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!