Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Képzeld el az alábbi szituációt: 20 éves lány vagy. Van három srác, akivel jóban vagy, semmi nem történt még köztetek. Mégis: melyikkel jönnél össze?


1. srác: 19 éves, érett gondolkodású, jól el lehet vele hülyéskedni, viszont órákon át el lehet vele beszélgetni, aranyos, kedves, őszinte, vicces. Tőled egy kicsit magasabb, olyan 176 cm, sötét hajú, kedves mosolyú, értelmes kék szemű, helyes, tök rendben van.


2. srác: 25 éves, segítőkész, mindig megkeres, beszélgettek sokat, viccelődtök, néha kétértelmű célzásokat tesz neked, de egyébként őszintén érdeklődik irántad, okos és mindenben segít, ha kell. Jóó magas, sötét hajú, nagggyon jó pasi, az a megvédelek típusú, férfias és mikor mosolyog, gödröcskéi vannak.


3. srác: 30 körüli, az egyik kedvenc együttesedben az egyik tag, rendes, bár folyton célozgat, vesz neked ezt-azt kedvességből, van pénze, ritkán látod. Tetszel neki nagyon, amit ki is mutat. Annyira nem ismered, külsőre egymagas veled, aranyos mosolyú, de olyan semmi különös pasi.


Nem mondom, h ez mind igaz. Csak kíváncsiságból: kit választanátok?


2011. aug. 11. 22:25
1 2 3
 1/21 x) ***** válasza:
Az elsőt.
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
1. srác
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1,2

de inkább 1.

nekem fontos, hogy éretten gondolkozzanak, és van oylan 30as pasi is, aki egyáltalán nem az.


a 3. hát az túl mesebeli lenne szerintem....

2011. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A harmadikat, persze örülnék ha iszonyú magas lenne és még idősebb egy 10 évvel.


Ha mind a három magas és 40 körüli lenne, akkor az elsőt választanám.

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

első vagy a második. itt még a kor sem számít, hogy az, hogy 1 évvel fiatalabb, de érett gondolkodású az jó. egy próbát megérne, és a 2. is.

a 3.at tuti nem választanám. az inkább pénzért venne meg a leírásodból :)

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Én ENGEM választanálak. :-D
2011. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a 2.!!! :)
2011. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az elsőt, vagy a másodikat. :)

Ha az első is érdeklődő, keres téged, segítőkész, akkor ő^^

16/L

2011. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2.!! Bírom a magas pasikat, akiknek van humorérzéke. + szeretem, ha van benne egyfajta védelmező ösztön (de azért nem kell minden 2. pasit leverni maga körül :D)
2011. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
bár ebből alig tudunk valamit, de akkor részemről: 1.
2011. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!