Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok már képes párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már képes párkapcsolatra, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Régen nem akartam barátnőt, akkor mindig csak kavargattam lányokkal bulikban. Aztán jött egy lány, akibe halálosan beleszerettem, jártunk is egy darabig, de aztán szakítottunk már több mint egy éve. Azóta voltam más lányokkal, de már igazán nem tudok olyan lenni, mint régen, hogy csak úgy kavargassak vkivel. Vágyom arra, hogy vki szeressen és én is szeressem őt, tehát egy párkapcsolatra. De sajnos minden lányban a volt barátnőmet keresem és igaziból nem érzem, hogy bárkivel tudnék járni.. Pedig szükségem lenne rá:S Talán félek belevágni, lehet még a volt barátnőm hatására. De hát már egy éve szakítottunk, és lenne olyan akivel össze tudnék jönni. De vmiért nem érzem, hogy képes vagyok rá:S
2011. aug. 11. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mert szereted a volt barátnődet.

Akkor keress új párt, ha túlléptél rajta.

Nem leszek népszerű, de én azt mondom igenis flörtölj, hagyd magad "elcsábítani" akkor majd észreveszed, hogy nem állt meg az élet.

2011. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Akkor menj vissza a volt barátnődhöz ha annyira mindenkibe őt keresed.
2011. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az exem az ideálom, mégis 3 éve járok a barátommal aki tök más mint az ex. Nagyon fejben dől el ez az egész. Egyszer csak erőt vettem magamon és kész ennyi volt az ex. Aztán találkoztam a másik sráccal és wáóó. Képes vagy rá, csak akard igazán.
2011. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hát már egy éve ezt csinálom, talán ennyi nem elég..:S
2011. aug. 11. 22:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!



Tarts kutyát!



A legjobb társ, nem véletlenül.


Már ősidők óta bevállt.


A többit meg vedd meg ami hiányzik az életedből, nem érdemelnek többet az emberek.

2011. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész vissza az exhez?
2011. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azért mert van barátja..
2011. aug. 11. 22:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Am azt érzem, hogy ő votl az igazi, sem előtte, sem utána nem éreztem így soha. Nem tudom mikor leszek képes vkit így szeretni..:S lehet soha..
2011. aug. 11. 22:39
 9/19 anonim válasza:
Csak keresni kell . Aki keres talál:) Elhiszem h nem könnyű túl rázni ezen magad de ezen már nincs mit változtatni. Előbb-utóbb úgy is találsz valakit még ha most azt gondolod h nem:) Hát csak sok szerencsét kívánok
2011. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Benne vagy már a korban? Hány éves vagy?
2011. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!