Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan internetes teszteket, amikkel meg lehet tudni, hogy valóban szerelmes vagyok-e vagy csak tetszik egy adott személy? Linkelnétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ha a World Of Warcraftban elégred a 80as szintet kidobja hogy szerelmes vagy-e -.-"
2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és Uraim, egy 21. századi fiatal..
2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
Miért kell ehhez teszt? Az nagy hülyeség. Ezt inkább érezned kéne. És egyébként ha csak tetszik az még könnyen átalakulhat szeretetté vagy szerelemmé :)
2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy éreznem kéne, de pont ezért kell a teszt mert nem tudom eldönteni hogy mit érzek, össze vagyok zavarodva... :'( Kérlek ne nézzetek hülyének!
2011. aug. 11. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Esetleg keresgélj az ezoteria rovatban, ott nagyobb sikered lesz. :)

2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet gyártani ezt tényleg érezni kell ahogy az előttem lévők írták matematikailag képtelenség ilyet csinálni a különböző kalkulátoroknak is a valószínűség kalkulációja is igen rossz szóval ne higgy a mesékben !
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek,ez egy olyan kérdés,mintha:

Elmennél édesanyáddal egy cipőboltba,cipőt venni magadnak.Felveszed a cipőt,majd megkérdezed édesanyádtól:

Anyu,ez a cipő jó rám?.........

2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszusatyaúristen.... elképesztő...



De csak hogy segítsek:

"Ha az ember felteszi magának a kérdést, hogy szerelmes-e, a válasz mindig nem." (Arthur C. Clarke)

2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!