Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz/ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz/ronda az ilyen mell?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nekem ekkorák és önbizalomhiányom van miattuk, elég rendesen. :( Persze van rá esély, hogy még nőhet meg vékony alkat vagyok alapból, de zavar. Barátom se volt még soha és félek, hogy emiatt nem. :(

14/L


2011. aug. 11. 23:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Még nőni fog.
2011. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
A képen te vagy? Amúgy a férfiak elgtöbbségét nem érdeklik a mellek mérete, csak nagyzolnak mindig vele. Ha a képen te vagy akkor nem paráznék. Ha nem, akkor meg nem tudok véleményt nyílvánítani, mert az egész aroma számít, nem csak a hab.
2011. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

aki ez miatt lenne a barátod az csak kihasználna.....aki tényleg szeret azt ez nem érdekli :)


ui: hibák mindenkiben vannak, de ha nem figyelünk oda rájuk akkor az nem is feltétlenül hiba :)

2011. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

a fiúknak nem nagyon számít a mell mérete, sőt jobban szeretjük a kis melleket mint a nagyokat.


15/F

2011. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
A kép alapján tényleg nagyon önbizalomhiányos lehetsz! amúgy meg fake.
2011. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, félreértettem, azthittem úgy érted,h te vagy rajta, sorry
2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkora van és én nagyon szeretem őket. Ez fejben dől el. Szerintem a képen a lánynak szép melle van. Persze mindenkinek más tetszik...
2011. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem még ennél is kisebb valamivel (alig 70A-s) mégis van barátom, és nagyon sok pozitív visszajelzést kapok a külsőmről. Hidd el magadról, hogy szép vagy és merd megélni a nőiességedet, mert az nem alkat kérdése.

15/L

2011. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Már miért lenne fake?

NEM én vagyok a képen. Nekem is ekkorák és ilyenek a melleim nagyjából.

A képen amúgy asszem Kate Moss van, de nem vagyok benne biztos.

2011. aug. 11. 23:37
 10/44 anonim ***** válasza:
jah, igen (előző vagyok) és ha 14 vagy még szerintem is nőni fog
2011. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!