Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha 1 Csaj azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 1 Csaj azt mondja nekem hogy helyes vagyok, akkor bejővők neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen bejössz neki, de lehet jobban bejönnél ha magadra erőltetnél egy jó adag helyesírást is...
2009. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Drágám. A hejes maximum valamilyen petőfis népi motívumos műben állja meg a helyét... :)
2009. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Há ha aszt mongya hejes vagy, akor bisztos bejősz neki :D

Könyörgöm, ha nem tudsz írni, legalább futtass át egy hibakeresést! Fogsz találni...

2009. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutassál képet magadról és akkor eldöntjük, hogy hejes vagy-e és bejősz-e neki.:)
2009. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jo hogy atirtad a "hejes"t vmi ertelmesebbre, egy csomot gondolkodtam azon hogy mit jelent:D. Szerintem meg egyertelmu...ha helyes vagy az azt jelenti hogy tetszel neki masszoval bejosz neki
2009. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mar elnezest, de te sem tudsz nagyon helyesen irni..."mongya" vajon mit jelenthet?. Biztosan bejosz a csajnak:D
2009. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Miért kell folyton fennakadni a helyesíráson !? ....
2009. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
21:41: Mert irritál a kib....tt igénytelenség, ami mindenhol visszaköszön.
2009. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most nem a helyesírás a lényeg, de szerencsére már javítva lett, ezért én nem háborodok fel. (Bár még van benne hiba.)


Én nem ismerem a női lélek rejtelmeit, de szerintem igen, bejössz neki, de azért vigyázz, nehogy félreértsd! Tudod a nők... áhh... :D (Ne vedd teljesen komolyan! ;)

2009. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

nem feltétlenül. én szoktam olyan pasinak is mondani,akik egyáltalán nem jönnek be.

ez attol függ hogy mijen más jeleket ad még acsaj.

2009. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!