Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyne érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyne érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Komoylan kiváncis vagyok rá,én mindig csak ilyen pár napos fellángolást érzek:S lehet,hogy azért,ert túl fiatal vagyok még..
2011. aug. 12. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hánny éves vagyXD Talán több időt kellene fordítani ismerkedésre mint egyből igent mondani.
2011. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lány vagy? :D
2011. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem jó kérdés ezt nem lehet el mondani

ezt érezni kell. csak ő tetszik más nem,és soha se akarsz el szakad ni tölle amikor melete vagy nem akarsz elmeni soha mindent elmondanál de semi sem tudsz.

2011. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok:D nem jértma még senkivel...nem vagyok iylen könyne adom magam cicababa..csak fura:S
2011. aug. 12. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-Szeretsz?

-Nem tudom.

-Miért nem?

-Nem vagyok biztos.

-Kételyek?

-Azok.

-Akkor mit érzel?

-Ez

bonyolult. Néha hiányzol, nem bírom ha nem vagy velem. Szükségem van a

jelenlétedre, még ha nem is nézek rád. Néha ellöklek, mert félek.

Megijedek tőled, pedig nem bántasz. Néha futnék veled akármeddig,

akárhova...csakhogy együtt lehessünk. Néha úgy érzem, nem jó, ha itt

vagy, vagy nézel, mert elvársz dolgokat. Lehet, hogy nem tudom

megtenni. A szívem megszakad, ha mással látlak, de nem szólok egyetlen

szót sem. Csak elsétálok... Nem tudok soha haragudni rád úgy

igazán. Pedig lehet, hogy olyat tettél, amiért másnak már nem jutna a

bocsánatomból. Néha ha rád gondolok sírok, néha nevetek, néha ordítok,

de aztán megint ott a mosoly az arcomon. Lehetne egyszerű, de nem...ez

bonyolult.

-Akkor szeretsz?

- Azt hiszem...

2011. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaja körülbelül ez
2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kétélű dolog. Ha viszonozzák, akkor a világ legcsodálatosabb dolga. Semmi más nem létezik, csak Ő. Imádod a szemeit, a hangját, a mosolyát, bele vagy őrülve, minél többet vagy vele csak szívod magadba az egész lényét, a kisugárzását. Kell kell kell még még még, sosem elég...


De, ha nem viszonozzák, akkor ellenkezőleg a világ legsz*rabb érzése. Hisz csak Ő létezik számodra, viszont neki annyi mindenki más van. Megölnéd a postást is, amiért rámosolyog, vagy azt aki az utcán ránéz. Mert Neked Ő kell, viszont neki nem kellesz. Nem válhatsz eggyé azzal a csodálatos lényével, mert Ő nem érzi azt mint Te. Sosem kaphatod meg. Egyedül, magányosan, borzasztó fájdalom közepette fogsz kimúlni.


20/F

2011. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!