Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért tetszek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért tetszek neki, ha elvileg nem én vagyok a zsánere?

Figyelt kérdés
Van egy srác (21),akinek mindig ugymond átlag barátnői voltak,szóval olyan kis csúnyácskák inkább,de semmiképp se szépek.Én viszont totál ellentétük vagyok ezeknek a lányoknak,mégis nagyon tetszek neki.Látom is rajta,mások is mondták,szóval ez nem kérdés.Szerintetek akkor én miért tetszek neki,ha mindig tök más barátnői voltak? L/19
2009. ápr. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
már ráunt a csúnyácska csajokra:D amúgy ha te szebb vagy mint az eddigi barátnői, akkor nem kérdés, miért tetszel neki;)
2009. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ott a kulcsszó: "voltak."

Lehet, h egyikkel se passzolt, egyik se volt jó, egyik sem volt az esete, és mivel ez kiderült, szakítás lett a vége. Rájött, h neki nem olyan lány kell, mint amilyenek voltak az előző barátnői.

Vagy az is lehet, h nem külső alapján választ magának párt, hanem egy olyan belső tulajdonság szerint, ami benned épp úgy megvan.

De miért kéne mindig ugyanahhoz a típushoz ragaszkodni? :)

2009. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A helyzet azért bonyolultabb mert neki most is van barátnője (aki szintén elég átlag)..és a kapcsolatunk plátói,szóval nem beszéltünk még,csak látszik rajta h nagyon bejövök neki és másoktól is hallottam..csak nem értem,akkor miért engem bámul,meg jön zavarba vagy "esik le az álla" ha meglát,amikor van neki bnője,ráaádsul tök más mint én és ez az ÖSSZES (5) bnőjéről elmondható akiket láttam
2009. ápr. 12. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért voltak/vannak olyan barátnői a mert a szépeknél csak addig jut, hogy leesik az álla.
2009. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy nincs önbizalma, azért nem mer átlagtól szebb lányoknál próbálkozni.

Ha te szebb vagy, mint a volt barátnői, akkor egyértelmű, hogy miért néz: tetszel neki. De azért van együtt egy "csúnyácska" lánnyal.(bár kinek mi a csúnya) :) Lehet, hogy emiatt nálad sem merne bepróbálkozni, nem?


Amúgy attól, hogy egy srácnak általában ugyanolyan típusú barátnői vannak, még lehet a végső döntése más. Az én párom be is vallotta, hogy előttem mindig szőke lányokkal járt, én viszont barna vagyok, és már öt éve alkotunk boldog párt :)

2009. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából sok tanulságosat olvastam most tőletek,köszönöm:)


Kedves Utolsó Válaszoló:


Az,hogy merne e próbálkozni..hááát jó kérdés:) Pedig nekem is tetszik nagyon,sőt.mondhatom h odavagyok érte még igy is hogy nem ismerjük egymást személyesen.

Igazából arra is gondoltam,hogy mivel ő nem egy csúnya pasi (nekem nagyon jó pasi),de bnőim szerint átlag:),hogy lehet hogy ő a belső értékeket tartja fontosabbnak egy lányban,amit el is tudok képzelni róla,mert amennyit tudok róla,művészetekhez mélyen vonzódik és szereti a természetes,egyszerű dolgokat. De mivel engem nem ismer,hogy a belsőm tetszen neki,ezért furcsálltam hogy pont egy iylen cicababás csaj fog neki bejönni.Mindenesetre nem zavara dolog,csak olyan jó lenne néha a pasik agyával gondolkodni:)) Köszi a választ!!:)

2009. ápr. 12. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról még nem hallottál, hogy kivétel erősíti a szabályt? :P Közhely, de nagyon igaz. Nekem eddig csak húsosabb barátaim voltak, irtóztam a vékony pasiktól, és az izmosaktól is. Az egyik gyengeséget, a másik butaságot közvetített számomra. És most találtam egy olyan fiút, akit napokig nem is láttam, csak interneten kommunikáltunk, és mikor találkoztunk, kiderült, hogy nagyon vékony, szálkás. Nem érdekel. Imádom, és már akkor is imádtam, mikor még nem is láttam, csak képeken :)
2009. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van a lányoknál is!Többnyire csak azt hallom,h legyen magas,kicsit sportos és aranyos,meg kedves,aztán másnap meg egy kőbunkóba szerelmesek.Ugyan ez van a fiúknál is.Remélem érted a hasonlatot.

Amúgy meg ha egy csaj ún átlag fölötti kinézetű,az a pasik 99,9%-nak tetszik,de attól még olyannal jönnek össze,aki az ő súlycsoportjukba illik.Van egy két kivétel,de töbnyire így van.

Szóval én nem lepődnék meg a helyedben,ha tetszel neki.

2009. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!