Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm elkezd valamiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elkezd valamiről beszélni, ami engem nagyon föl tud idegesíteni vagy zavar és én úgy reagálok rá hogy horkoló hangot adok ki akkor ez elég nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
Ennél hülyébb kérdést még sose tettem föl. De már nagyon zavar és nem tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen bunkó magamnak való vagyok..
2009. ápr. 12. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy bunkóság, de kérdés, hogy mi az, amivel felidegesít. Mert adott esetben érthető is lehet, de ha túl sokszor kerülsz ilyen helyzetbe, akkor két dolog lehetséges:

- egoista bunkó vagy

- a barátnőd egy idegesítő csaj, akivel nem kellett volna összejönnöd


Bocs, hogy lángvágósan fogalmaztam. :)

2009. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább mondd meg hogy nemérdekel, ugyanaz de értelmesebb...

persze ha zavarja mert én is szoktam iylet csinálni de ő poénnak veszi, aztán akkor "jó nem fárasztalak vele" nem sértődik meg

2009. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

XD Ezt el sem tudom képzelni, már ne haragudj :)

Én inkább viccesnek tartom, de lehet, h velem van a gond.

Jobb, mint ha a kezed használnád, vagy ordibálnál vele. :) Bocs, de nekem ez vicces inkább, mint bunkó. :D Bááááár, megnézném, ha a párom rám így reagálna... de az is lehet, h szemébe nevetnék. :D

Tudsz mondani esetleg egy példát rá?

2009. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

23:53/1Az egoistát nem mondanám magamra, azt még elismerem, hogy bunkó vagyok. Jól fogalmaztál, lehet én vagyok idegbeteg de sokszor tud idegesíteni dolgokkal bár kölcsönös mert már a kapcsolatot is szünetelteti.

23:52/2Amikor többször közöltem, mert már nem egyszer volt példa hogy zavart/idegesített akkor már azt mondogatta, hogy mindig ezt mondom. De azért Thx az ötlet/véleményeket! Legalább valamivel többet tudok

2009. ápr. 13. 00:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked ez vicces meg felőlem tartsd viccesnek akár. Különbözőek vagyunk én egy ilyen szerencsétlen vagyok, ki lehet nevetni, lehet nevetni az írásomon. Példa volna ezer de, én egyet se írok most le.
2009. ápr. 13. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Na bocsi ezt jól el írtam de közbe vitáztam vele.Zagyvaságot írtam az utolsóba ne is olvasd!
2009. ápr. 13. 00:26
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nem kigúnyoltalak. Viszont tényleg nem tartom bunkó dolognak, de lehet, h csak azért, mert nem tudom elképzelni. Viszont amit elkézpelek (ki tudja, fedi -e a valóságot), az inkább humoros, mintsem bunkó.
2009. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem ez egy jobb hírnek hangzik. Bocsi hogy így reagáltam de tényleg hülyén fogtam föl össze voltam kavarodva..
2009. ápr. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!