Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki fiatalon esett teherbe? (16-20)

Figyelt kérdés
Sajnos barátnőm valószínűleg terhes, nem várt terhesség és nem tudom mit kéne tenni, ha esetleg van itt olyan lány aki fiatalon lett terhes kérem írjon.A trollkodást most mellőzzük ha lehet. köszönöm
2011. aug. 13. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pontosan hány éves a lány?
2011. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már késő elvetetni, akkor meg kell szülni.

Nem látok más lehetőséget.

2011. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem az orvos meg tudja mondani mi a megoldás.

Tudom ,hogy gonosznak hangzik ,de egy fiatal lány és valószínűleg a barátja sem öregebb nem fognak tudni eltartani egy gyereket.Még a jómódú családoknál is okoznak nehézséget pedig ott van 2 kereső ember+ lakás + alaptőke

Barátnődék meg a nulláról kezdenék gondolom ami nagyon nehéz.

2011. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elveteted vagy megszülöd... örökbe lehet adatni esetleg vagy beadni intézetbe.
2011. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akármennyire is fáj, vetessétek el. Valószínűleg még nincs önálló keresetetek, nem tudnátok miből eltartani. Szeretetért sajnos nem fizetnek. Ezen kívül egy kisbabával 24 órában kell foglalkozni. Semmi másra nem lenne időtök, teljesen kimerítene. Én is fiatalon(bár nem ennyire) szerettem volna babát, de rájöttem, hogy kész öngyilkosság lenne. Most már minél későbbre tolódik ez az időpont. Nagy kincs egy baba, de nem úgy működik, hogy ha megunom, akkor vissza adom.
2011. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18, nemsokára 19 lesz...még ellehetne vetetni de nem akarom ráerőltetni ha nem akarja, és lehet nem is az a legjobb döntés...Csak tudom hogy ő még éretlen és felelőtlen akármit dönt nem fogom cserben hagyni , de én most érettségiztem most tanulnék tovább, de nem tudom mit kéne tenni...nagyon szeretem, de nem tudom neki garantálni hogy örökre vele leszek, és úgy meg gyereket nem akarok hogy ha esetleg idővel szétmegyünk akkor apa nélkül nőljön fel..
2011. aug. 13. 11:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Örökbe adni, és intézetbe adni semmikép sem szeretném...attól tartok ha megtartanánk nem tudnánk neki mindent biztosítani...és nekem még 2 év van hátra a suliból a lány pedig jövőre érettségizik mert 1 tantárgy nem sikerült neki.
2011. aug. 13. 11:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki fiatalon szül, ugyanúgy képes felnevelni egy gyereket, csak ilyenkor nehezebb, mert tanulásból, egy éles váltással, dolgozó ember lesz, apa, családfenntartó. Ami nem könnyű, pont ezért kellett volna védekezni. Sőt tovább megyek, védekezés mellett is becsúszhat egy baba, tehát csak akkor szeretkezni, ha az akivel vagy arra úgy gondolsz, mint a jövendőbelidre, mert ha már most azon gondolkodsz, hogy nem biztos, hogy együtt maradtok ott már bajok vannak. Tehát ha 16, ha 25 évesen jön a baba, a lényeg, hogy ti mit akartok. Ha szeretitek egymást, és mindkettőtök hajlandó megtenni mindent akkor vállaljátok be. Gondolom te is vagy akkor már 20 éves, az nem olyan vészesen korai, ha amúgy minden rendben van. Van két ismerősöm akik szintén korán szültek. Az egyikük gyereke 20 éves, fősulia megy, van két házuk. A másikuknál 15 éves a lány, szintén van már saját házuk, a féfi elvégezte a fősulit munka mellett, minden külső támogatás nélkül. Gyerek mellett érték el ezt, úgyhogy semmi sem lehetetlen, ha igazán akarjátok. Ha meg nem akkor írhatunk bármit...
2011. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zorana ***** válasza:
Fájdalmas...de vetessétek el. Győzd meg, hogy ez nem neki való ilyen fiatalon. Pláne így hogy suliztok mind2en. Én 21-et töltöttem februárban és most vagyok 8 hónapos babás. Augusztus végén lesz az esküvönk. A párom is 21. Nem tervezett baba, de eszünkbe se jutott elvetetni. A könnyebbség, hogy mi dolgozunk és van egy öröklakásunk. Ergo a fedél meg van. :) Nem mondom, hogy 10 évesen laptopot kap majd ajándékba meg hogy évi 3 szor visszük nyaralni. De ami kell az meg van.
2011. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zorana ***** válasza:
Persze nálatok abból is ki kell indulni hogy a hölgy véleményed szerint nem érett hozzá. Talán ez itt az egyik legfontosabb...
2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!