Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom előttem valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom előttem valakivel gumival szexel, érezném utána a gumi szagát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire féltékeny!
2011. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
wáááá beteg O.o
2011. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
vagy teljesen idióta vagy :D vagy szakíts, ha van alapja a féltékenységednek. azért ez már a beteges kategória...
2011. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy gyors menet volt, akkor az égett gumiszag mindent elárul. De ha csak szép lassan óvatosan csinálták, akkor nem biztos, hogy megérzed.


És egyébként is, már léteznek ízesített, illatosított gumik is, úgyhogy ha valami könnyű rózsaillatot érzel odalent, akkor már kezdhetsz is gyanakodni!


:-D Pedro

2011. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, érezheted, de szerintem ülj le megbeszélni a dolgokat a barátoddal, hogy miért nem csak téged kíván.
2011. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De képzeljétek már el azt a szituációt ahol megjön a barátja ő meg rögtön lehúzza a nadrágját és elkezdi szagolgatni a farkát xDD
2011. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ariadne13 ***** válasza:
ha fürdik utána, nem biztos, h érződik.
2011. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Kovács 2 gyorsdugó kisiparos volt, akkor igen :)
2011. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!