Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam fel az álmomat, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel az álmomat, csak azért, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

A volt barátom, akibe én még mindig halálosan szerelmes vagyok, szakított velem már majdnem 1 éve.

Nem tudok megszabadulni az érzéstől, nagyon szeretem őt.

Egy településen élünk.

Egy művészklubba járunk.

Festészeti szakra.

Hagyjam abba?

Mert mikor ott vagyok,végig rágondolok.


2011. aug. 13. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba!!! Keress inkább egy másik művészklubbot, biztosan van. Ha nincs, akkor pedig maradj. Csak a festésre gondolj, vagy vidd bele a festésbe az érzéseid, de az álmodat nem éri meg feladni.
2011. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
első jól írja. egy év amúgy is kissé túl sok idő sebnyalogatásra szerintem, nagyon ideje lenne már ezen túllépned.
2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Á, máshova nem mennék, az sokkal költségesebb, meg másik városban van.

De végülis ígyis úgyis rágondolok.:D

2011. aug. 13. 13:10
 4/8 A kérdező kommentje:

Hidd el, én mindent megpróbáltam már, amit csak tudtam.

De ha valakiért meghaltam volna--

2011. aug. 13. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt nagyon nehéz elfelejteni, akit szívből szerettünk.

De már mindent megpróbáltam.

Nem vagyunk egyformák.

Gondolom Napietus de mindenen könnyen túllépsz.

Nem elég mélyek az érzelemeid,vagy szimplán nem tesz boldoggá a szerelem.

2011. aug. 13. 13:21
 6/8 napietus ***** válasza:

boldoggá tesz a szerelem :) de a szenvedés nem. és igen, a rossz dolgokon könnyen túllépek, másként már rég a diliházban lennék, ahányszor már szakítottam.


mindenesetre én abban hiszek, hogy tudja az ember a gondolatait irányítani. ha ez nem így lenne, nem lennénk képesek pl. műalkotások létrehozására sem, hiszen ahhoz koncentráció szükséges.


szerintem koncentrálj arra, hogy ne gondolj rá. valahányszor csak eszedbe jut, tudatosan tereld a gondolataidat másfelé. tudom, hogy ez fárasztó dolog, de megéri, mert egy idő után így túl tudsz lépni rajta, és nem tart ez az állapot még több ideig.

2011. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Nagyon jól teszed, és jó neked, hogy ez beválik.

Ugyanazt vallom erről, mint Te, hogy tudatosan tudjuk irányítani a gondolatainkat, és éppen ezért így cselekedtem sokáig(tudatosan nem rá gondolni).

Az lett a vége, hogy nem sikerült, és sokkal többet gondoltam rá.

Mostmár ott tartok, hogy rögeszmévé vált, és egyszerűen nem bírom őt kiverni a fejemből, egész nap ott van folyamatosan a háttérben.

Ráadásul nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert az ő nővére az én osztálytársam.

A buszon is látom őt.

Mindenhol, mindig.

Olyan borzalmas.

És látni rajta, hogy boldog.

:/

Nem tudom, miért nem voltam neki elég jó.

(szép vagyok, kedves, mindent megadtam neki, és nagyon szerelmes volt belém)

Aztán mondta, hogy neki tökéletes voltam, nem azért hagyott el, de neki a kapcsolat nem jó.

Nem értem.

2011. aug. 13. 13:29
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert a testvéreink nem hagytak minket találkozni.

Ők nagyon rosszban vannak, szóval elég keveset tudtunk találkozni.

2011. aug. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!