Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek h érthette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h érthette?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismertem meg a barátomat.Mikor találkoztunk ő is ivott meg én is.Buli után kiültünk egy parkba, józanodtunk és beszélgettünk. Nagyon tetszettem neki és azt mondta h egy hónap és befűz.Ez mit jelenthetett nála?H leakar fektetni vagy udvarolni és úgy megszerezni.Már másfél hónapja vagyunk együtt.
2011. aug. 13. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt még én sem értettem... nemtudom mit akarsz de terhes vagy.
2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tökre mind1??? :D
2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes,és normális válaszokat vártam volna
2011. aug. 13. 13:17
 4/7 napietus ***** válasza:
amikor az ember részeg, össze-vissza beszél.
2011. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de nem mondott rosszat, egyutt vagytok, ez a fontos.. nem?
2011. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ember részegen sok hülyeséget összehord.

na meg olyankor a legőszintébbek.

lehet,hogy csak addig kavar veled amíg meg nem fektet,de lehet,hogy hosszabb távra tervez.....ki tudja "fűzni" az isten se tudja,hogy ezt épp akkor és abban a helyzetben mire érthette,főleg részegen.

egyszerűen kérdezed meg és kész,ennyi lehet,hogy nem is emlékszik már rá,hogy ilyet mondott....:-)

2011. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Részegen én teljesen tudatomnál vagyok,de a testem "nem úgy működik ahogy irányítom"

Szerintem csak annyit akart mondani,hogy tetszel neki de helyette azt mondta ki amire gondolt! :D

2011. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!