Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyű kérdés, amire nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű kérdés, amire nehéz a válasz: Milyen az igaz szerelem és általában hány éves korban jön elő? 15/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 14:14
 1/5 anonim válasza:
100%

Ekkora barom kérdést..

Majd megtudod. Ha rendes srác vagy minden barátnődet nagyon fogod szeretni és mindegyiket egyre jobban.. az érzés meg leírhatatlan (: biztonságérzet,boldogság, nyugalom és maximális elégedettség. Én ezekkel a szavakkal írnám le.

2011. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Hidd el odébb van az még, a te korodban még úgy sem a tartós kapcsolat a cél, persze akár kivétel is lehetsz.

Amúgy meg ne erőltesd észre veszed, ha megtalálod.

2011. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló:

Szerintem már megtaláltam szerintem, de nem most, hanem 8 évesen :)

2011. aug. 13. 17:48
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet besorolni egy adott életkorra.. Tudni fogod ha eljön.. Mindig azt hiszed majd hogy igen ő az igazi.. de mikor megismered Valóban az Igazit, akkor tudni fogod.. Vele minden más, minden tökéletes és igazán boldog leszel mellette.. Én sajnos az a kategória vagyok akit dobott a nagy ő.. de bízom benne hogy még egyszer együtt leszünk, mert ennek így kell lennie.. azóta hiába vagyok akárkivel, nem olyan mint az Igazival volt.. tudom hogy olyan csak egyszer volt, és egyszer lesz egész életemben.. az az elmondhatatlan érzés.. :) Majd rájössz te is, csak várd ki..
2011. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hidd el, az előző válaszolóknak igazuk van. A szerelem kicsi korban is előjöhet, bár várni kell az Igazira, a nagy Ő-re!
2016. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!