Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik egy pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy pasi ha szerelmi bánata van?

Figyelt kérdés

Mi, csajok eléggé nehezen éljük meg, de szeretném tudni,hogyan viselkedik egy pasi, férfi, ha otthagyják?

Ti is hasonlo módon, mint mi?


2011. aug. 13. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A pasik is érzelgősek csak nem mutatják ki, nem csapnak hisztirohamot.
2011. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ők ilyenkor csendesebbek és nem annyira vevők a poénokra
2011. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FarY válasza:

Speciel én ideggyógyásznál kötöttem ki, mert rohamom lett egy több mint 3 éves kapcsolat után, mikor ott lettem hagyva. Még most is bogyókon élek. Ez szar.


De egy haverom megoldja azzal, hogy olyankor berúgik mint az albán szamár és amint lesz alkalma, kerít egy következő ex-barátnőt. :D

2011. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
láncdohányos lettem 5 éves kapcsolat vége után. az ironikus, h én szakítottam /bár az akarat közös volt/ :S :) ez már jóideje volt (kb. 1 éve). a cigiről mostnában próbálok leállni. rendbe fogsz jönni Te is. ne aggódj :)
2011. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Húha!!

Mi lesz akkor, ha én otthagyom a férjem?! 19éve vagyunk együtt, de valahogy elég volt!

2011. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
embere válogatja. van aki egyből túllép, és van aki alatt megnyílik a Föld.
2011. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek a személyisége nem elég erős az rogyik meg jobban, akár férfi akár nő. " Rájöttem a mennyországot magunkba kell keresni "
2011. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a személyiség erejétől függ ez, hanem az érzelmes mélységétől. Nekem például messze erősebb az akaratom és a személyiségem, mint az átlag, és valóban volt is olyan szakítás, amit pár hét csendesebb elgondolkodás alatt kihevertem. De volt olyan is, ami után hónapokig alig aludtam, sehogy se tudtam a fejemből kiverni, véletlenszerű helyzetekben elsírtam magam, és csak a zene tartott életben, egyébként szerintem valami visszafordíthatatlant tettem volna...
2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VadNyúlEgér válasza:
Egyesek ételhez nyúlnak. Pl: Kirántott asztalfiók töltött pisztollyal. Mikor már nagyon odavannak a la natur fogyasztják a "tölteléket". Amúgy meg mindenki más. Kit mennyire visel meg.
2011. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!