Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, nők. Igaz Ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, nők. Igaz Ez? Ugye nem? (-> bővebben)

Figyelt kérdés

Többször hallottam és olvastam egyéb oldalakon ,hogy állítólag kb. 60-70 százalékban nem is van orgazmusotok anális szex közben. Biztos így van ez??


Én mindig többször megkérdezem a barátnőmet szeretkezés után ,hogy minden rendben volt e. Ő persze egyből rávágja ,hogy igen sikerült eljuttatnom a csúcsra.


De most hallottam ezt a rémhírt és emiatt őrlődök. Mert elborzaszt maga a gondolat is ,hogy lehet nem is tudok örömet okozni a páromnak.


(25F)


2011. aug. 13. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
anális szexnél mitől legyen orgazmusunk?
2011. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek!!!!
2011. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

nem is van = nincs is!


jolbeszélni mádzsár?

2011. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 napietus ***** válasza:

a nőknek nincs prosztatájuk, az a ritka, ha VAN orgazmusuk anális szexnél, akkor is max. attól hogy sikerül valahogy a g pontot onnan elérni.


mondom én, hogy hülyeség az egész.

2011. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
a csajod egyébként a "kegyes hazugság" metodikáját alkalmazza. honnan vetted, hogy jó neki, ha s*ggbe d*god?
2011. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De irigylem azokat a nőket, akik tudják színlelni az orgazmust, meg bármit, hogy élvezik, ha nem. XD Én ha elfordulok is észreveszi a pasim, ha valami nem jó. XD Az análszex meg általában kifejezetten sz.ar...

20L

2011. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Ezt úgy bírom, h személyes tapasztalat nélkül mindenki olyan okos tud lenni... anál közben is rengeteg idegvégződés van ingerelve, ugyanolyanok, amik a hüvelyben vannak, valamin a méh hátoldalánál van egy rész (g-foltnak hívják és nem egyenlő a g-ponttal), ahol kimondottan sok van és ez jó nagy orgazmushoz tud vezetni, nem mellesleg a g-pont is ingerelhető análisan a megfelelő pózokkal.

Az, hogy a lányok többsége nem élvezi egyáltalán, vagy élvezi ugyan, de nincs orgazmusa, nem biológiai, hanem pszichikai ok. Annyi a rémhír és a tévinformáció, nem csoda, hogy tudat alatt, vagy tudatosan is tartanak tőle.


22/L (akinek van anál orgazmusa egyéb rásegítés nélkül)

2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bix ***** válasza:
59%

nem kell a nőket irigyelni akik orgazmust színlelnek, a férfiak egy egész kapcsolatot tudnak színlelni:D


bix (aki szerelmes lett egy 22 éves lányban akinek nagyon igaza van:D)

2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

az a baj, hogy kutyapózba az anál mindennél jobb, mindig elmentem és mindig nagyon sokáig volt orgazmusom, csak nagyon ritkán csinálom a párommal, mert utálom mikor beteszi, de ha az megvan akkor onnan minden szép és jó :) hazudik ha valaki azt mondja hogy abba nem lehet elmenni

24/L

2011. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy el lehet élvezni anális szex közben,nekem azonban sajnos egyszer sem volt így orgazmusom.


21/L

2011. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!