Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek avval a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek avval a fiúval, akit kb félévente látok, és a hátam mögött mondja a legjobb itteni barátaimnak, hogy kúrva vagyok, és hogy nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Annyit tud mondani, hogy ha bringázik és elmegy mellettem, hogy szia, még egyszer sem szállt le a bringáról, biztos fél a következményekről. De azokat a szavakat nem meri a szemembe mondani, sőt még találkozni sem akar velem. Amúgy meg nem vagyok kúrva, csak az ő szemében.
2011. aug. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy, h k.úrva vagy vagy k.urva vagy.. :))))
2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Minden pasi szemében az a legnagyobb ku.va, aki nem volt meg.

Aki ismer, tudja, hogy milyen vagy, ahogy azt is, hogy bottal nem piszkáltad még meg.

Le kell sz.arni.

2011. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Most vagy igaz hogy ezt mondja vagy nem.. tanuld meg hogy sose hidd el amit másoktól hallasz hogy ez az mondta ez az mondta.. 90% uk csak kavarás.. am meg ha úgy se látod csak fél évente egyszer és nem is beszéltek sose .. csak egy sziát.. akkor fogd és ne köszönj neki ha te ezt elhiszed és zavar... és ne foglalkozz vele.. nem vesztesz semmit...
2011. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem avval, hanem azzal. Így helyes.
2011. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a ma 17:01 hozzászólóval !
2011. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ist udják az embek de akarva akaratlanul is amit monduk azt fel ism érték hogy amit mondunk anak átlagosan 70%ka hazugság és attól hogy a barátod még ugyanugy igaz ez rá is mert ő iseberm itöbb vanak olyanok akik külön imádnak bekavarni vagy gyakorlatilag 100%k hülyeséget állitani...
2011. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És még képes volt visszajelölni facebookon.
2011. aug. 20. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A pasim reszsere en az vagyok.\

Egy igazi szoposszaju ku.va.

Engem izgat a dolog nagyon.

2013. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!