Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 54 évesen azt vettem észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54 évesen azt vettem észre magamon, hogy rajongok a meztelen terhes nőkért és előszeretettel töltök le ilyen képeket az Internetről. Nem túl beteges dolog ez?

Figyelt kérdés
Előzménye az, hogy 31 éve, meztelenül lefényképeztem várandós feleségemet. Merész vállalkozás volt, mert akkor még hol volt a digitális fénykép. Emulziós filmre, színes diára készültek, s akkor cenzúráták a filmeket, ha ilyen témát találtak előhíváskor, az adott kockákat megsemmisítették. Egy ártatlan sorozat közé csempésztem, s mivel nem kértem papírképet, csodával határos módon előhívták, kiadták.
2009. ápr. 13. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát... Csak a feleséged meg ne tudja.
2009. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
5%
Megadnád a parancssort? Itt vagy a privát e-mail címemre.
2009. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen választ vártam!
2009. ápr. 13. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a kismamák gyönyörűek, és izgatóbbak, mint a nemterhes nők, mert megszépít minket a terhesség.

Hogy letöltögeted a képeket a netről, hát, tényleg ne tudja meg a feleséged, picit beteg, de ha van fent ilyen kép/film stb akkor valószínű akadnak hozzád hasonló "beteg" pasik, akik erre gerjednek. Amíg csak képeket nézel, és nem zargatsz hús vér kismamákat, addig nincs vele gond.

2009. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Képzeld én meg megerőszakolós képregényeket nézek, meg Hentai-t, ez izgat fel, pedig tudom, hogy ha élőben látnám, akkor borzasztóan felháborítana, és sz-tem agyonverném a csávót.

Nem tudom miért van ez így, sokszor arról is fantáziálok, hogy megerőszakolnak engem, de tuti, hogy ha megtörténne, nem élvezném, nyilván valóan.

Szerintem is, amíg csak a képekért, újságokért, videókért rajongasz, és ettől senkinek nem esik bántódása, addig nem baj, csak ne tudja meg senki, mert támadási felületet adsz akkor nekik.

Lány vagyok amúgy.

2009. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem terhes szexről van szó! Kizárólag egyemagukban megörökített, nagypocakú lányok meztelen képeiben szeretek gyönyörködni. És nem ilyen kép a monitorom háttere.
2009. ápr. 13. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha neked ez tetszik, és nem okoz gondot pl. a nemi életedben, akkor miért ne. Szerintem nem gáz.
2009. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már írtam, picit beteg, de ezen túl, ha szépnek találod, nem akarsz tovább menni, nem is mész ahogy írtad, nyugodtan.

(30hetes kismama vagyok, és tapasztalatból írom, hogy jól nézünk ki)

2009. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kismamának: Úgy érted, hogy meztelenül vagytok szépek?
2009. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!