Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett ennek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ennek így alakulnia?

Figyelt kérdés

elég késő kezdtem el csajozni. 21 évesen. és észrevettem egy jelenséget, aminek az egyik szemem sír a másik meg nevet.

amikor elkezdtem, minden lányt nagyon megbecsültem, mindenkivel kedves voltam, és az eszem ágában sem lett volna több vasat tartani a tűzbe.

de teltek múltak a hónapok, sehol semmilyen eredmény. sok visszautasítás, sokan szórakoztak csak velem. voltam emiatt depressziós meg minden, durván 1 évig.

szó mi szó, sikerült a lányoknak elérniük azt, hogy már egyet sem tudok tisztelni, viszont nagyon ügyesen tudom eljátszani a szerepemet.

ami félelmetes: az eredményeim fordított összefüggésben állnak a nők felé érzett érzelmeimmel. pl. nem nagyon tudnék a nőkre semmi pozitívat mondani, mégis több kapcsolatom volt velük. mert amikor még törékeny virágszálként kezeltem őket, csak belém rúgtak.


mivel alapvetően komoly kapcsolatról és családról álmodoztam nagyon rosszul esik ez a felismerés, mert így már nem tudom egy lány mellett sem elképzelni az életemet. hiszen kisebb nagyobb különbséggel, de mindegyik egyforma.


és értetlenkedve állok az előtt, amikor sírnak hogy miért nincs egy jó és rendes pasi.

azért nincs, mert valójában nem is olyat szeretnének és képtelenek megbecsülni ha valaki olyan. én soha sem fogom elfelejteni hogy miket kaptam tőlük anno...


23F


2011. aug. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a mai lányoknak akkor jó ha rossz
2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:

szerintem az jó, hogy nem adod ki magad túlságosan, a véleményed meg úgyis meg fog változni, amint összejössz egy olyan lánnyal, aki tényleg Hozzád való.


29/N

2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így megy ez koma, de ettől lesz átkozottúl izgalmas :) amúgy ha együtt vagy valakivel, meg lehet nyílni teljesen

/de ez már a nők dolga,h jeleket adjanak, h "igen szeretlek, de Tőled szeretném hallani először" ha ezt a pillanatot jól kapod el és tényleg szereted a lányt, akkor az egy boldog hosszú kapcsolat kezdete lehet/ 24/F

2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Az a kijelentés, hogy minden lány kisebb nagyobb különbségekkel, de egyforma. Rossz típusú csajoknál próbálkoztál. De a megbántottságod nem ok arra, hogy ne tudj minket tisztelni. Igenis vannak normális csajok, ahogy normális srácok is. 23 évesen meg még igazán nincs okod leírni a női nemet. Keress tovább, ne úgy állj már hozzánk, h úgyis ugyanolyanok vagyunk.

19/L

2011. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem kell jelenleg tovább keresnem. mert van egy párkapcsolatnak mondott valami, amiben most élek.

persze attól még próbálkozok hátha akad jobb is.


a mély pontom előtt nagyon sok lánnyal megismerkedtem és a többségük csak belém rúgott, a többi meg "csak barátkozni" akart velem.

milyen érdekes, hogy csak akkor lehetett barátnőm amikor a sok negatív dolog megváltoztatott :) azóta viszont nem jelent túl nagy gondot a csajozás.


különben meg az első válaszadónak van igaza: a mai lányoknak az a jó, ha rossz.


de bármilyen fórumon utána lehet járni. kik szerencsétlenkednek a csajozással: a jófiúk vagy a rosszak? :)

az eredmény magáért beszél.

2011. aug. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!