Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem hogy nagyon szerelmes vagyok egy illetőbe, de szexuálisan mégsem vonzódom hozzá, akkor valószínű hogy valójában nem is szerelem amit érzek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem lehet ezekre a kérdésekre válaszolni,mert mindenki másképp gondolkodik...én úgy gondolom,hogy lehetsz szeretlmes,a vonzalom lehet,hogy csak később alakul majd ki.
2009. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szerelmet érezhetsz.


A testi dolgokhoz van akinek több időre van szüksége és a bizalomnak is ki kell alakulnia, hogy egy nő jól érezze magát a kapcsolatban.


Én drukkolok neked! ;)

2009. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet szerelemmel szeretni valakit,de nem vonzódni hozzá szexuálisan?!Nem lehet,hogy csak rajongást érzel iránta,mert mondjuk tetszik a humora vagy a stilusa...bármi.Nem tudom erre neked kell rájönni!
2009. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent az, h szexuálisan nem vonzódsz hozzá? El sem tudod képzelni, h eltölts vele egy éjszakát, vagy pl riaszt a kép, h esetleg látnád őt mezítelenül?

Mert ha nem ennyire brutális a dolog, akkor nyugodj meg: én szerelmes voltam egy srácba nagyon sokáig (évekig), de soha nem képzeltem vele semmilyen szexuális dolgot. Minden együtt töltött perc csodás volt, de se egy csókra, se egyébre nem vágytam. Azazh arra mégis, h megfogja a kezem... de ezen túl másra nem. De tudom, h szerettem. :) (23/L)

2009. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!