Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülyének néztek: de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyének néztek: de szerintetek?

Figyelt kérdés
az első igazi szerelem összeveszésbe torkollt. nem beszélünk többet, ma úgy határoztunk... én meg akartam beszélni személyesen de ő nem akart találkozni...SOHA többet nem találkozunk és nem is beszélünk...ezen hogy tudom túl tenni magam?:( (lehet hogy hülye kérdés de végem van..nem tudok mit csinálni...)
2011. aug. 14. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok tanácsolni: ne gondolkodj. Nem gondolkodsz rajta, akkor nem fogsz iránta érzelmeket táplálni. Próbáld kiverni a fejedből, tereld el mással a gondolataid: maszturbáció, hobbi, beszélgetés, új pár keresése. Amúgy még most úgy érzed, hogy majd megszakad a szíved, de majd az idő begyógyítja a sebed. Néhány hét szerintem.
2011. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2011. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
el kurtad nem kicsit nagyon,hogy történt?
2011. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden múlik azon, hogy mióta tartott a dolog. Nekem januárban lett vége 3 éves első kapcsolatomnak, most már azt mondom, hogy kihevertem.

Egy biztos nehéz lesz. Én első héten minden estére megkértem egy barátnőmet(esténként mást-mást nem akartam terhelni senkit), hogy aludjon nálam, sokat beszélgettünk, ez elterelte a gondolataimat. Utána elkezdtem a jogsit csinálni, és később is mindig kerestem valamit ami leköt.

De sajnos nincs általános módszer... annyit tudok tanácsolni, hogy találj egy új hobbit ami leköt, és legyél türelmes... el fog múlni...

2011. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy történt? Túl nyomulós voltam... Fiatalok vagyunk, ő csak 15 éves és neki sok volt... most már barátságot se akar..ennyi volt vége, többet nem beszélünk...nem így terveztem az elsőt. gratulálok magamnak^^
2011. aug. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!