Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinálsz a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálsz a párodnak kedvet a sexhez, ha magadnak sincs kedvet hozzá?

Figyelt kérdés

36N

alig alszom, mert kisbabánk van

van egy 4 évesünk is, aki nagyon nagyon eleven

a férjem kifogásolja, hogy nem kezdeményezek úgy, ahogyan azt ő elgondolná, vágyná ( sexi ruha, cipő, harisnya, masszázs stb..- így kívánná meg, hogy sexeljünk meg lelkileg is jól esne neki)

ez eddig ok

a de most jön be az életünkbe

nekem a napi pár óra alvás nem elég, kb 5-6 órát alszom naponta, azt sem egyhuzamban, ezért néha szinte állva elalszom....így még sexhez sincs erőm, ahhoz meg pláne nem, amit ő szeretne....el lehetne játszanom, hogy félkómáson beöltözöm és csinálom, amit akar, de ennek azon kívül van értelme, hogy ne máshoz menjen? nem arról szólna ez az egész, hogy együtt vagyunk, mert akarjuk és vágyjuk? ilyenkor mi van? miért ilyen vagyok? mi a baj velem? szerencsétlen vagyok, hogy napi 2*2,5-3 óra alvás, szoptatás, gyerekek mellett nem jár az eszembe a szex, miközben mindenki másnak ebben a helyzetben is meglenne a vágya és szívből gond nélkül üdén sexel? mi a baj velem és mit lehetne tenni?


2011. aug. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
csak úgy kiváncsiságból, a férjed is kiveszi a részét a gyerekekből?
2011. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mármint a gyereknevelésre gondoltam.
2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bennem is ez vetődött fel.
2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,ha hazaér a melóból, segít,gyerekezik,játszóra megy, fürdeti a babát
2011. aug. 15. 18:44
 5/6 A kérdező kommentje:
2 szobánk van, külön alszunk, ő a nagyobb gyerekkel, hogy a nagy ne ébredjen, amikor a kicsi éjjel eszik,én meg a babával
2011. aug. 15. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt szerettem volna én is mondani, hogy kellene a férjre is egy kis otthoni melót pakolni és meglátjuk mi a helyzet. Mondom ezt kisgyerekes apukaként.


Persze ez nem válasz a kérdésre, ám szerintem lehetetlent kíván és nagyon önző. Ezen változtasson és máris tudsz Te is változtatni, azon irányba, amit kíván.

33F

2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!