Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átélte már valaki a a viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átélte már valaki a a viszonzatlan szerelmet? HOgyan élte túl? Bevallotta? Vagy magába eltemette az érzést? Aki volt/van benne az elmesélné nekem? Benne vagyok egyben, de nem merem bevallani neki.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Bevallottam, már egy éve lesz lassan, azóta semmi sem változott, még mindig szeretem.
2011. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ő hogy reagálta le kedves első?
2011. aug. 15. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:

ha srác vagy, valld be, sok mindent nem veszíthetsz...


én lágy vagyok, és sose vallottam be, de ha fiú lennék, biztos megtenném! :)

2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,26 éves és egy ilyen lüke szituációban.
2011. aug. 15. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze. Ki nem élte át :)


Nagyon nehéz volt, de tényleg. Volt, hogy napokat bőgtem miatta, máskor egész jól voltam. Az volt a legrosszabb, hogy egy barátom volt. Mindig nekem mesélt a szerelmeiről, barátnőiről. Elképzelheted milyen rossz volt... Soha nem vallottam be neki. Minek ? Tudtam, hogy nem engem szeret. Kellett1,5 év, hogy elfelejtsem, de túl vagyok rajta :) MOndjuk ehhez az is kellett, hogy megszakítottuk a kapcsolatot.

2011. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam még gázabb volt, mert én tanárba voltam szerelmes.. és nem ilyen gyerekes rajongó módon hogy 'jajj de tetszik' hanem tényleg szerettem.. én is állandóan bőgtem miatta stb.. tisztára megszállott voltam, most már nem szeretem de még mindig kicsit.. 'megszállott' vagyok vele..


természetesen nem vallottam be neki.. eláshattam volna magam utána.

2011. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát, igazából sehogy. Előtte mondhatni barátok voltunk (bár utólag kiderült, szerinte nem annyira), és nem bírtam magamban tartani, egyszer csak leültettem és elmondtam neki. Nem válaszolt semmit. Én elrohantam, aztán fél évig nem beszéltünk. Akkor nyögte ki nagy nehezen hogy nem akar tőlem semmit.

2011. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Átéltem, 2,5 év, sokat sírtam...és csak a jelenléte is felvidított, jobbá tette a napomat. Végül hagytam elmenni és neki sosem adtam a tudtára. Számára mindig csak egy voltam a sok ismerős közül...

Ma már boldog párkapcsolatban élek 4 éve...szerencsére. Rájöttem az igazi szerelem a viszonzott és nem a viszonzatlan. a viszonzatlan mindig fájdalmat okoz...


"Érdekesek a nők, mindig olyan férfi után sírnak akinek nem kellenek. Akik meg szeretnék őket azok elől menekülnek"---ebben is van valami:)

21-L

2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, az osztálytársam húga 13. Jó másfél évig viseltettem iránta úgy, hogy ő nem is sejtett semmit.

Aztán most, 24 évvel később egy iwiw levelezés közepette mindent megírtam neki, hogy ott, akkor én hogy, mint. Persze vicces éllel és ő meg sajnálkozott, hogy akkor milyen éretlen tinilány volt.

2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyilván még senki sem élte át... na mégis? azt nyilván nem kötöttem az orrára, hogy ... de azért elhívtam, nem lett belőle semmi pedig nagyon oda voltam érte. idő kell, nagyon sok idő aztán elmúlik.
2011. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!