Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Lassan 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Lassan 4 éve szenvedek egy pasi miatt pedig csak 1 hónapot voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Szakításunk után nemsokkal próbáltam vele kibékülni de akkor lerázott aztán több embertől is visszahallottam, hogy mennyire bánta meg, h szeretett csak a büszkeség beszélt belőle. Azóta amikor meglátom elönt a düh és úgy teszek mintha utálnám... vmiért a büszkeségem nem engedi, h jópofizzak. Azóta már volt néhány barátom de egyik sem volt hosszútávú kapcsolat mert mindenkiben Őt keresem :( Pár hónapja neki is barátnője van én meg még mindig itt szenvedek. Legbelül annak örülnék ha egyszer odajönne hozzám és újrakezdenénk mindent az elejéről de nem látom ennek valószínűségét, mivel köszönni sem nagyon köszönünk már. Senki sem tudja, hogy még mindig szeretem. :( Hogyan felejtsem el vagy mit tegyek?
2011. aug. 16. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A másik negligálása soha nem vezet semmire...

Lépjél túl rajta, kezeld úgy mint valakit akit látásból ismersz. Köszönj neki udvariasan, ha találkozol vele, és utána ne foglalkozz. Ez a hajó elúszott..

2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát így ez már nagyon nehéz. Csak 1 új és nagyon erős kapcsolat tud ezen segíteni.
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 éve siratsz egy 1 hónapos kapcsolatot? Vagy legyél vagány, és mondd meg neki, hogy szeretnéd újrakezdeni (bár ez nem túl etikus, tekintve, hogy barátnője van), vagy felejtsd el!
2011. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!