Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vesznek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vesznek egyes ferfiak BMW-t? Csajozni akarnak vele?

Figyelt kérdés
Pusztan kivancsisagbol tettem fel ezt a kerdest, mert van egy ferfi ismerosom, aki 30 eves, es ezelott par evvel vett maganak egy 318-as BMW-t; mivel egyedulallo, az apja meg alpolgarmester gondoltam menozni akar a csajok elott.
2011. aug. 16. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vagy csak mert a BMW simán jó kocsi ennyi
2011. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A nagybátyámnak van felesége és gyereke, mégis bmw-t vett, mivel az a kocsi tetszik neki és van rá pénze.

Nem feltétlenül függ össze a csajozással szerintem.

2011. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
BMW egyik kedvenc autóm...
2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 napietus ***** válasza:
én férjemnek is BMW van. jó, kényelmes, megbízható. ha férfi lennék és a kocsimmal akarnék csajozni, inkább valami sportkocsit vennék.
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 napietus ***** válasza:
ja, meg akkor felmerülne a kérdés, hogy miért vesznek a NŐK bmw-t...
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
és mi van ha csak szimplán bírja az autókat? ha nem tévedek a 318-as benzisen, és a 3-as kicsi kaszni, szóval sportos gép?! ez olyan kérdés mint, hogy egyes nők miért vesznek méregdrága cipőket meg táskákat? azért mert nők... a férfiak azért vesznek jó kocsikat mert férfiak, és megtehetik.
2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BlackSword ***** válasza:
Csajozáshoz inkább egy 850-est vennék...
2011. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

pff bírom az ilyen embereket.

Egy BMW-t talán azért is vesz vki mert tetszik neki és jó kocsi. Nem egy embert ismerek aki bmw-t nem csajozás miatt vesz. Sőt, rengeteg családos ember is vesz bmw-t.Gondolom ők se igen csajozni.

2011. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:

volt egy régi reklám, még a 316i-nek a reklámja volt, azt hiszem, ez válasz a kérdésre:


"316i-ndokot tudnék felsorolni, hogy miért éppen BMW. de legyen elég egy: erre vágytam. nagyon."

2011. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mondjuk akkor inkább már egy szép Nissan Navara, pár extrával. ugye kinek mi tetszik...
2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!