Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki.e kérdése:

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas problémám..... Szoktam naplót vezetni a gépepen.... csak a legjobb barátnőm tud róla és most valahogy bekerült a suliujságba . Minden cikis titkom, minden srác neve aki teccet! A legféltettebb titkaimat most mindenki olvasgatja! Olyan megalázó. Mellesleg a tanároktól is irtam egy keveset, és nem jó értelemben. Mindenki rajtam röhögött... de a legeslegszörnyübb az lhogy miket irtam egy srácról, aki nagyon bejött.... Pl: Ooolyan jó segge van és ennél csak durvábbak... Ő meg csak röhögött rajtam... mit tehetnék?
2011. aug. 16. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A suliújság nyáron is megy? Kemény hely...
2011. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hailey13 ***** válasza:

ööö én már az elején megakadtam.

1 legjobb barátnőd tette? ez most komoly?!

2hogy kerülhet be egy napló, főleg ilyen témákkal egy iskolaújságba?

2011. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hailey13 ***** válasza:
12:42, ez meg a másik:D
2011. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugy hogy a "barátnőm" a főszerkesztő... és ez nem most volt hanem még év végén utolsó számban.... csakhát azóta is mindenki irogat meg ugrat vele, és már nagyon elegem van! Azóta nem irok naplót....
2011. aug. 16. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kell bizalmas információt leírni?
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hahó ez a napló lényege!!!!
2011. aug. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!