Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen,17 cm és 4,5 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen,17 cm és 4,5 cm vastag pénisz kicsi?

Figyelt kérdés
Mit mondtok ?
2011. aug. 16. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
az.. olvas vissza kérdéseket mielőtt leírod a sajátod
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg, hanem, hogy tudd használni.
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A nők kib*szott hüvelye ahol még érez valamit úgy 8 centis a G-pont 4-5 centi mélyen van.. Azon felül már inkább csak akadály de esztétikai szempontból nyilván 14-15 azért jó ha van .
2011. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem 16 évesen 21 cm volt most meg 21 éves koromban 29cm.Szerintem kicsi.Pisilésre elég.De sztem mond meg randin hogy neked ekkora és sajnos nem tudod kielégíteni.
2011. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15,5 cm hosszú pontosan és 7 cm széles és nagyon sok van belőle jah és össze van firkálva valami ilyennel hogy 20 000 Ft probáld ki nagyon hasznos dolog soha nem kaptam rá még panaszt és miután oda adtam nekik mindig kielégült fejjel távoztak majd pedig jönnek vissza ugyan ezért a méretért szóval nem panaszkodhatok
2011. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk rá, hogy degenerált vagy, ennyi.

Olyan kurv4 nehéz használni a keresőt? 800 kérdés van már 17cm-el, másik 800 16cm-el stb...

Az adminok átalakíthatnák az oldalt...a kereső funkciónak legalább az oldal háromnegyedét el kéne foglalnia, akkor talán kevesebb lenne az ilyen idióta kérdés.

2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elmondjam mi a kicsi, az eszed, hogy ezt így megkérdezed egyrészt nagyívből szarok rá mekkora a farkad, másrészt lányoktól kérdezd meg ne itt, harmadrészt simán ránézhetsz egy statisztikára, elmondom, hogy átlagnál nagyobb.
2014. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Elmondjam mi a kicsi, az eszed, hogy ezt így megkérdezed egyrészt nagyívből szarok rá mekkora a farkad, másrészt lányoktól kérdezd meg ne itt, harmadrészt simán ránézhetsz egy statisztikára, elmondom, hogy átlagnál nagyobb."



Ha nem ívben szarsz rá, akkor minek válaszoltál egyáltalán a kérdésre? -.-



De hogy jó értékelést kapjak, bár ez a kérdés régi elhozom a helyes statisztikát a méretekről. És ez nem arról szól, hogy ki szerint mekkora a nagy meg a nem nagy. Le van írva mettől meddig hova tartozik. :)



Hosszúság:

9 cm alatt paszuly

9cm-től 11cm-ig mini

11cm-től 13cm-ig kicsi

13cm-től 15cm-ig közepes

15cm-től 17cm-ig derekas

17cm-től 18cm-ig nagy

18cm-től 20cm-ig big mega

20cm-től over hosszúságúnak számít



Vastagság vagy szélesség ha úgy tetszik:

(Átmérőt nem nézünk, mert a fa*sz nem henger alakú ugyebár mint ahogyan a fa*sz nem mindenhol egyforma vastag ugyebár.)


2,5 cm alatt vézna, ropi

2,5 cm-3,5 cm között vékony

3,5 cm- 4,5 cm közepes

4,5cm- 5,5 cm vastag

5cm fölött over vastagnak számít

(Itt valaki elírhatta mert ha az 5cm feletti over, akkor az 5,5cm is, tehát mondjuk azt hogy az 5,5cm-től over.)



Szerencsére én dupla overes vagyok.

Ez alapján mindenki "beazonosíthatja" magát és vége lehet ennek a kicsi vagy nagy meg a "kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni" dumának.


A japán csajok is azért csináltatják fel magukat Europid pasikkal mert a kis bohóc Japánban hatalmasat teljesít. LOL



Tehát a kérdező megnyugodhat, mert pont 17cm-től számít nagynak hosszúság tekintetében és mivel neki 4,5cm-es így az már vastagság tekintetében vastagnak számít.

2015. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 25cm és 5,5cm széles.
2016. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!