Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk Lányok! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok! Voltatok már erotikus masszázson?

Figyelt kérdés
Irjátok le hogy zajlott a dolog,minden részletre kíváncsi vagyok.Én most készülök kipróbálni. 34f
2011. aug. 17. 11:17
 1/4 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Én rendszeresen járok ha otthon vagyok. (külföldön dolgozok)

Én a beszamolok.hu-n szoktam válogatni mert ott ha egy csaj lehúzós akkor azonnal tiltják és többé nem hirdethet. Tehát aki ott van az 99% h a leírásnak megfelel.

Szóval az a lényeg ,hogy én imádom a masszázst adni is kapni is... Azért szoktam ilyen masszra menni mert szeretek profin átgyúrva lenni és a kézi levezetés / proszi massz / NF befejezés megkoronázza az egészet. Arról nem is szólva ,hogy a masszőzök az esetek 90%-ában kedves ,intelligens és csodásan barátságos lányok.

Sok sikert az első masszázsodhoz! Nagyon fogod élvezni! :)

2011. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)én is remélem hogy élvezni fogom
2011. aug. 17. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretném kipróbálni én is. :)
2011. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam már.Jó volt csak elég drága álltalában 10ezernél kezdődnek az árak.
2011. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!