Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Üdv

Nemigazán tudtam, hogy melyik topikba tegyem a kérdsét, talán itt jó lesz.

A problémám a következő:

22 éves vagyok, de ha találkozok valakivel és 16 évesnek mondom magam simán elhiszi, ugyanis alig van arcszőrzetem.

Az államon van néhány szál meg bajusz(nyilván leborotválom) és ennyi.

Gimnáziumban volt olyan osztálytársam akinek már 17 évesen olyan borostás arca volt ,hogy csak na, én meg itt vagyok 22 évesen és semmi.

A probléma ugye az ,hogy sok lány egyszerűen képtelen ugymond férfiként rámnézni mert kis fiatalnak látszom.


Arra gondoltam esetleg alacson lehet a tesztoszteron szintem? De ebben nem vagyok biztos mert sportolok, ami álítólag emeli a tesztószintet.

Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?


2011. aug. 17. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

keress fel egy orvost!

De van akinek gyér a szőrzete..és bizony ez van.. ez nem hiba, hiányosság. Szerintem..

2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tévesen ítéled meg a helyzetet.A csajok mostanában nem szeretik a szőrzetet pláne a bajuszt nem...Örülj neki,hogy nem vagy szőrös.Nekem is csak kis szakállam van a bajuszomat meg levágom.Szerencsére a mellem sem szőrös meg a hasam sem.Van amikor a hónaljam is borotválom mert kényelmesebb.Örülj neki,hogy nem vagy szőrös.A csajok azt szeretik ha nem vagy az.
2011. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!