Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztál már a lánytestvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztál már a lánytestvéreddel? Nem vérfertőzésre gondolok. Inkább amolyan kíváncsiskodó smárra, pl. oviból emlékszem ilyenre. De minden korosztály válasza érdekel.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyre elvetemültebb kérdések!Ne már,hogy ilyen emberek léteznek!
2009. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én lánytestvér vagyok, de SOHA, ismétlem SOHA nem csókolóztam a fiútestvéremmel. Eszembe sem jutott. Lehet, hogy beteg vagyok?
2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én ismerek olyan testvérpárt,bár csak féltesók,de akkor is! És nem ovisok...mindenki utálja öket,meg beszólogatnak nekik,de azt hiszik csak poén...szóval elég lököttek,a smáron kivül ki tudja miket csinálnak még!!
2009. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
azért 1 csók télleg beteg dolog, de ha megnézitek némely szülő szájra puszit ad a 3-4éves gyereke szájára és a gyerek félreértheti
2009. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Na ne!És léteznek,mert le is szavaztak!Hát erre csak annyit tudok mondani,hogy a degenerált emberek annyira unatkoznak,hogy már jobbat nem tudnak kitalálni!Minden elismerésem!**
2009. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem voltak degeneráltak. De nem lep meg, h az egyik válaszoló esetében ilyen párt látott, akikről süt a valódi hülyeség.

Különben nem értem én sem a szülők miért szájrapusziznak, elég fura.

Különben a testvért vehetjük tágadd értelemben, unokat. stb.

2009. ápr. 14. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

olyat már csináltam kispisis koromban (voltam max 7 éves, mert 1.-ben voltunk osztálytársak, aztán elköltözött), h legjobb barátnőmmel együtt ittunk a csapból. Mármint folyt ugye a víz belőle, mi meg egymással szemben álltunk, és úgy ittunk, h összeért a szánk. Nálunk ez volt a barátság jele.

De a testvéremet soha nem lennék képes lecsókolni. 4 bátyám van... (23/L)

2009. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én emlékszem... Kb 5 évesek lehettünk az unokatesómmal és adtunk egymásnak egy szájrapuszit (azt hittük rendes csók volt) hogy lássuk mitől is olyan jó ez. Persz egyikünk sem értette hogy mitől, többet nem próbálkoztunk :D.
2009. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
hat akkor mar a paromat a rokonjaitol is felthetem?! :-S egyre jobb
2009. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy ismerősöm állítólag csinált ilyet.
2009. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!