Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, aki elhívott magához, nem is titkolta miért. Gondolom értitek. Én pedig elmentem, mert már egy éve nincs barátom, kellett valaki. Viszont tegnap közölte, hogy ő többet akar, nem gondolta, hogy ez lesz de kellek neki. Én a távolságra hivatkoztam, mert nem akartam megbántani azzal, hogy nem jön be, és nem akarok vele kapcsolatot. Most viszont azt mondta, hogy ideköltözik hozzám pestre, a távolság ne legyen gond. Mit mondjak neki? Nem akarom megbántani azokkal amiket az előbb írtam. Tudtok valami kíméletes szöveget? Nem akarom lerombolni az önbizalmát.
2011. aug. 17. 23:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt lenne és nem is önbizalom romboló ha azt mondanád: figyelj én is azt akartam amit te, egyetlen éjszakát és szerintem egy kapcsolat ami ezzel indul abba nem érdemes bele kezdenem.
2011. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
23:50 már fentebb leírtam miért van. Egyébként ő a 2. pasi az életemben 23 éves létemre, úgyhogy rám biztos nem igaz az az állítás, hogy "ilyen nők vannak, hova süllyed a világ." Ja és persze az első egy éjszakásnak szánt. Na de mindegy nem magyarázkodok, ennyi idő után már kellett és kész :D
2011. aug. 17. 23:54
 13/21 anonim ***** válasza:
Mond azt,hogy kibekultel a regi baratoddal, pl.!
2011. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

23.40el egyet értek.

Gondolj bele az ilyen kalandok több bonyodalommal járnak mint örömmel. csak egy egyéjszakás miatt? huhh. sztem nincs értelme. ezt az energiát olyan emberekre kellened fordítanod akik tényleg érdekelnek hosszabb távon: barátok, család, új partner keresése stb

amúgy bármint mondhatsz neki, az bántó lesz. most ezt már meg kell oldanod akár tipikus lekoptató szövegekkel de remélem belátod h nincs értelme..

2011. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igaz nem tudom. De eddig úgy gondoltam, hogy nem szexelhetek olyannal aki tetszik mert csak én jönnék ki belőle rosszul. Nem volt még ebben tapasztalatom.
2011. aug. 18. 00:10
 16/21 anonim ***** válasza:
Mondhatnád, hogy senkivel nem akarsz kapcsolatot a közeljövőben, de azután, hogy a távolságra hivatkoztál, ez egy kicsit átlátszó lenne. Inkább mondd, hogy találtál valakit a környéken, ne fáradjon a költözéssel.
2011. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Pld. így:


Szia, ne haragudj, tök jó veled lenni, jó volt a szex, de tudod, összeköltözni olyan emberrel szeretnék, akibe szerelmes vagyok (leszek). Ne haragudj az őszinteségemért, úgy érzem, nincs értelme hadoválni, meg mellébeszélni. De szexre bármikor kapható vagyok!

2011. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hat szerintem meg akkor ne mondj neki semmit ha már lefekudtél vele, ez rád nézve is gáz hogy nem tetszik de azert megvolt. kezdd el szépen lassan leépiteni. ne gyakran válaszolj neki, ne legyél érdeklődő, se túl kedves, ne hagyd hogy megbeszélje ezt veled hogy akar téged mert azonkivul hogy nem tetszik neked, nem tudsz olyan kifogást mondani amit nem fog akarni megoldani (távolság meg szabadságot akarsz blabla). remélhetöleg ezzel sértődés nélkül elkezd eltávolodni tőled.
2011. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond meg neki őszintén. Nem kell itt sajnálni meg szánni, feltételezem nem kisbaba fizikailag meg lelkileg sem. Úgyhogy megsaccolom hogy képes lesz túltenni magát ezen anélkül hogy kihalna belőle az önbizalom. És valószínűleg ő is gondol hasonlókat mert csak nem hülye.


Ja meg mivel nem hülye, úgyis levágja hogy vajon miért, meg azt érezni lehet ha nem vagy őszinte azt úgyis tudni fogja hogy vagy nem tetszem vagy valami. Még a hasznára is válhat hogy elmondod.

2011. aug. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja meg még annyi, hogy mi van ha nem jön be mert arra is kitalál valamit.. az milyen kínos lenne már. Meg jobb ha elintéznéd 1 mondattal az egészet, mint hogy itt még szórakozol" egy darabig.


Még ha zavar is, utána azért szerintem jó lesz hogy megmondtad, meg kiálltál magadért úgymond. Csak mer velem is volt hogy izgultam meg minden, elmondtam, ok volt egy kis vita aztán vége.. és na az tök király volt utána.

2011. aug. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!