Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a szerelem első látásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelem első látásban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én olyanban hiszek, h meglátok egy pasit és nagyon vonzó számomra és megmagyarázhatatlan módon nem tudom kiverni a fejemből...de ez nem szerelem. Szerintem a szerelem az egy folyamat, aminek idő kell, hogy kialakuljon. De nem mondom 100 %-ra, csak 99-re, mert még nem voltam szerelmes. :)

20/L

2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen.11 éve a párom.
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

határozottan!!!

és tapasztalataim szerint mindig jól ki is jöttünk ha leszólítottam egyet PRÓBÁLD KI!

2011. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én nekem mind1 de azt nem tagadhatom hogy anyukám ránézett apámra ési gy elsőre beleszeretett ráadás csak nézte apám észrevette és odament hozzá utána persze összeházasodtak és én meg a hugomis megszülettünk szval müködik a dolog ezt nem tudom tagadni:S
2011. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Véletlen. Mégis hogy szeretnél valakit, ha nem ismered? Kibe vagy akkor szerelmes? Max a külsejében, az meg nem jelent semmit...
2011. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyakran esek szerelembe. Elég fájó tud lenni...
2011. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem már volt ilyen! mikor 16 évesen életemben először szerelmes voltam az ilyen volt! legalábbis egyszer láttam (nem beszéltünk) elkezdett nagyon érdekelni második találkozásnál (bár ott se sokat beszéltünk) innentől kezdve már tuti szerelem volt! az ő részéről nem első látásra... akire tényleg azt mondanám az életembe hogy szerelem az ő volt ! nagyon sok munka benne volt a kapcsolatba! ez két éve volt! másfél év után vége! fél év kemény szenvedést hagyott maga után! már úgy érzem tovább tudok lépni! van egy valaki aki nagyon tetszik! nem tudom hogy ez szerelem-e de sokat gondolok rá és érzem azt hogy belülről újból égek és mindig forró az arcom ha rá gondok vagy miután beszélgetünk... :) nála nem az "első látás" óta van ez! lehet kicsit elkalandoztam XD na mindegy lényeg a lényeg van ilyen!
2011. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy elkalandoztál uccsó, de olyan volt, mintha táviratot olvastam volna.


Sok munkát beleöltem a kapcsolatba! stop :D


De azért aranyos volt. :)

2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok! :) kivételesen kicsit elfeledkeztem róla hogy nem ez volt a kérdés :) de mivel már leírtam nem akartam kitörölni :)
2011. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én nagyon örülök hogy megosztjátok az élményeiteket :)
2011. aug. 18. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!