Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetnétek olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetnétek olyan sráccal, akinek a kedvenc zenekarjai közé tartozik a kárpátia?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, és nem ítélek el senkit a származása alapján, csak mivel szeretem a történelmet, és mert büszke vagyok rá hogy magyar vagyok, azért halgatom a fentebb említettt zenekart.
2011. aug. 20. 11:28
1 2
 1/16 BlackSword ***** válasza:
Mi a facért ne... Én is pont ilyen vagyok... De szerintem Te lányokat keresel... Bocsi...
2011. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy igen! Normális a felfogásod, én is szeretem a Kárpátiát.


23L

2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért nem beszélgetnék veled, mert annyira fontos számodra, hogy egy zenekart hallgatsz, hogy ez szerinted valami eltérővé tesz téged és ezért elég nyilvánvaló már ennyi infóból, hogy nem vagy valami jó/értelmes arc. Mind1 ebből a szempontból, hogy ez a Padödő, a State of mind vagy a Kárpátia.
2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ma 11:32


A kérdező ezzel arra utal szerintem, hogy ugye a Kárpátiának üzenete is van, nem csak a szokásos szerelmes maszlag, és sokan félreértik ezeket. El tudom képzelni, hogy létezik olyan lány, aki egyből rasszistának gondolná azért, és nem beszélne vele.


23L voltam.

2011. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Áh, dehogy, szóba se állnék vele. Csak olyanokkal barátkozom, akiknek megvan cédén a cserkészinduló és a Deşteaptă-te, române!
2011. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36


Mert a világon csak nemzeti rock és nyálpop létezik? Szerintem nyisd ki az ablakot a szobádban és nézz ki rajta, mert az ötvenes évek véget értek. Minden stílus (kivéve a mainstream elektrót és az mtv-popot) hordoz magával valami üzenet féleséget. Szerintem ebből a szempontból mind1, hogy az akivel együtt vagyok melyiket szereti a leginkább.

2011. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a zene alapján ítélek. Én meg a discon kívül mindent meghallgatok, csak ami tetszik is, azt többször is. :) (Akár komolyzenét is, rockot, rappet, industrialt, dubstepet...) Mondjuk a kárpátia épp nem tetszett, de a párom is hallgatta egy ideig. (Annyi kikötésem volt, hogy mellettem ne hallgassa olyan gyakran, ha egyszer ő sem szereti némelyik zenét, amit én hallgatok. Egymás mellett egy közös műfajt hallgatunk, a többit meg akkor, amikor külön vagyunk. Meg lehet mindent oldani.) :) Szóval ez nem kizáró ok. Mindenkinek más az ízlése, és aki emiatt nem beszélgetne veled, az hát... Megtartom inkább a véleményem. :)
2011. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem ez számít, hanem a külső.
2011. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább hallgass Kárpátiát (amit egyébként én is szeretek), mint azt a sok meleg k.öcsögöt mint pl Sp vagy Fluor..-.-" Hányni tudnék tőlük.. Semmi értelme amiről énekelnek, se eleje se vége, aztán húúde nagy sztárok..F.rancokat..egy hatalmas nagy nullák. Kíváncsi leszek h 50 év múlva is kit hallgatnak szívesen, biztos nem ezeket a búzákat, de a Kárpátia akkor is örök lesz :)

16/L

2011. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem, ha Kárpátiát hallgatsz, akkor már senkinek nem fogsz kelleni....

-.-'

2011. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!