Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez valós adatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez valós adatokat tartalmaz?

Figyelt kérdés

"... sexual orientation ...


female:


Heterosex ~15%

Bi-curious ~75%

Lesbi ~10%


male:


Heterosex ~40%

Bi-curious ~50%

Homosex ~10%"


2011. aug. 23. 06:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nőknél el tudom képzelni (nem azt hogy kő kemény biszexuálisok, hanem azt hogy ha lenne lehetőségük kipróbálnák) férfiaknál viszont már kevésbé. Főleg az túlzás hogy több biszex van mint hetero...
2011. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra azt írják indoklásnak, hogy van hogy heteronak tűnő pasik életükben egyszer kétszer bele keverednek jó ismerősökkel homoszexuális kalandokba.
2011. aug. 23. 06:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem ez akkor is túl nagy százalék ahhoz képest, hogy használhassuk azt a szót hogy "belekeverednek". Most gondolj bele, hogy a férfilakosság 50 százaléka biszexuális...kicsit merész...
2011. aug. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért egy Kinsey-skála 1-esre és 2-esre a biszexuális mindenképpen túlzás.


Egy régebbi felmérés:


"Statisztikai adatok


A jelentés szerint a férfiak 46%-a reagált élete során legalább egyszer azonos neműekkel kapcsolatos ingerre, 37%-uknak homoszexuális kapcsolata is volt. A 20 és 35 év közötti férfiak 11,6%-a azonos mértékben vonzódik nőkhöz és férfiakhoz, 10%-uk élete során legalább három évig döntően homoszexuális irányultsággal rendelkezett. A 20 és 35 év közötti egyedülálló nők 7%-a, a férjezett nők 4%-a vonzódik azonos mértékben a férfiakhoz és a nőkhöz. A 20 és 35 év közötti nők között 2-6%-ra tehető a döntően homoszexuális irányultságú nők aránya."

2011. aug. 23. 06:52
 6/12 anonim ***** válasza:

A jelentés szerint a férfiak 46%-a reagált élete során legalább egyszer azonos neműekkel kapcsolatos ingerre, 37%-uknak homoszexuális kapcsolata is volt. A 20 és 35 év közötti férfiak 11,6%-a azonos mértékben vonzódik nőkhöz és férfiakhoz, 10%-uk élete során legalább három évig döntően homoszexuális irányultsággal rendelkezett. A 20 és 35 év közötti egyedülálló nők 7%-a, a férjezett nők 4%-a vonzódik azonos mértékben a férfiakhoz és a nőkhöz. A 20 és 35 év közötti nők között 2-6%-ra tehető a döntően homoszexuális irányultságú nők aránya."



37 % homo

szerintem az is homo aki 3 évig döntően férfiakkal volt tehát +10%

11,6 biszex

Hát igen nagyjából összejön, habár hihetetlen...és remélem hogy nem igaz :P

2011. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: A 46% akinek csak ingere volt de nem tette meg az nem homo. Legalábbis szerintem...
2011. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2011. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon is reális. Ott van a sok emós, meg metroszexuális, meg diszkóhuszár, akik ha nem is valják be nagy részük a saját neméhez vonzódik. Látens homokosok csak rájuk kell nézni! Csajoknál is reális, hogy több a biszex, kérdezz körbe a baráti körödben, hényan smároltak már csajjal. Nem fogják eltitkolni, sőt büszén be is valják, szóval elég nagy a valószinűsége, hogyle is fekszenek egymással.
2011. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért én a szubkultúrák ilyen besorolásától tartózkodom.

Azt viszont nem lehet eltagadni hogy ezek a társaságok általában toleránsabbak.


[link] - sajnos csak angolul.


Bár amit én idéztem, ott az heteroszexuálison és homoszexuálison kívül mindent a bi-curious címke alá vettek, arra fől hogy nem a megélt szexualitást vette alapul, hanem az irányultságot.

2011. aug. 23. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!