Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Augusztus 13-án kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus 13-án kellett volna megjönnie, tehát 11 napot késik már. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ma voltam nődokinál, tesztet ajánlott. Utoljára áprilisban szexeltem, de azóta háromszor menstruáltam. Plusz még vasárnap gumival a barátommal és hétfő reggel megszakításossal, de az sem tartott sokáig és már akkor is késett. Mi lehet a baj? Nagyon kétségbe vagyok esve! Holnap reggel csinálok tesztet. Valaki járt már így? Ez normális ilyen korban?


18/L


2011. aug. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos módszer egy nagy szar, nem egy csaj esett teherbe az alkalmazása alatt. De nem ijesztgetni akarlak, én úgy tudom, normális, ha néha kimarad.
2011. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vérzésed késhet stressztől is. Nem túl valószínű, hogy terhes vagy, de azért csináld meg azt a tesztet, biztos ami biztos.
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj már majd h mi lett! Am a késést okozhatja stressz, immungyengeség, fogyás, hormonváltozás sőt még ez a meleg idő is! Sztem nincs gond.
2011. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt. Vigyem vissza a dokinak? Csak attól félek, hogy beadja azt a szurit amitől megjön és legközelebb lehet hogy ebből baj lesz. Vagy most mit csináljak?
2011. aug. 25. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne vidd vissza :D
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt megjött hálisten! :D
2011. aug. 26. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor vélhetőleg nem vagy terhes.:D
2011. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem! :D
2011. aug. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!