Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli férfiak! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak! Mikor találkoztok a barátnötökkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem hazamentek munkából 4 óra fele, és aztán hogyan tovább?
2011. aug. 24. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
30 as férfiak általában már együtt él a párjával...
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30 éves a barátom és még nem élünk együtt. A munkájából kifolyólag változó, hogy mikor ér haza, ha 5-6 körül akkor 7 körül szoktunk találkozni, hétköznaponként 2x-3x meg a hétvégéket együtt szoktuk tölteni.
2011. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:13


Nem minden 30 éves férfi házas...

2011. aug. 24. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Az elég baj, ha még 30 évesen nem tartasz sehol, mikor akarsz házasodni 45 évesen?? Akkor meg már gyereket csinálni is késő..az én szüleim már 23 évesen összeházasodtak, sőt akkor már meg is voltam születve! -.-
2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az a bizonyos 30 éves férfi, csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést!

Az én szüleim is nagyon fiatalok voltak, mikor összeházasodtak, de tudod, akkor más idök jártak!

2011. aug. 24. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenne baj, hogy 30 évesen valakinek nincs felesége? Ha az ember 30 éves akkor ha akar ha nem, ha van megfelelő partner, ha nincs, össze kell házasodni vagy mi?? Főleg a mai világban ha nem egy gazdag család egyetlen pici fiacskája vagy és nem tolnak mindent alád, igenis nehéz saját lábra állni, megteremteni a lakást, kocsit stb. Főleg, hogy annyi a munkanélküliség, leépítés stb. ha valaki dolgozni akar, nem tud, mert hol? Régen meg teljesen más volt a világ, ott az embereknek szinte az egyetlen céljuk a házasság volt, sokaknak az egyetlen lehetőségük is. Mára már kiszélesedett a világ, elérhetővé vált sok minden, ami annó nem volt, elég szűklátókörű lehetsz...

24/l

2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a srác se akárki. A szüleivel és a nagymamájával lakik, az apja alpolgármester a községben. Igencsak jóképü ez a srác, 30 évesen 25nek is alig néz ki. Egyeteme van, tanult, okos, van egy BMWje, divatos, fiatalos, de mégse nös még, és tényleg nem értem, hogy mi lehet ennek az oka.
2011. aug. 24. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát figyu vannak akik későn érő típusok vagy nem találják a megfelelő partnert akivel összeköltöznének. Mondjuk 30 évesen akik megtehetik azok általában már külön költöznek, ha egyedül akkor egyedül. Sokan nem tehetik meg, az meg aki megteheti és mégsem megy külön annak meg gondolom kényelmesebb, hogy otthon anyu főz, mos, takarít rá vagy nem tudom...
2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az elég baj, ha még 30 évesen nem tartasz sehol, mikor akarsz házasodni 45 évesen?? Akkor meg már gyereket csinálni is késő..az én szüleim már 23 évesen összeházasodtak, sőt akkor már meg is voltam születve! -.-"


ÉS? Kit érdekel? Régen teljesen más volt. Manapság k.rva nehéz otthon teremteni. A bizonytalan gazdasági helyzetben pedig nem szívesen vesznek fel az emberek hiteleket, mert jön egy apró gebasz és már jönnek is a behajtók. A pedig, hogy valaki 30 évesen még nem nős, korántsem azt jelenti, hogy nem tart sehová sem.

2011. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!