Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a tisztelet es a megbecsul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a tisztelet es a megbecsules a mai fiatal paroknal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nyalasnak tunik a kerdes, de nem az. Ugy veszem eszre, hogy a mai kapcsolatok nagyresze (vannak kivetelek) vagy divatbol, vagy megszokasbol vagy csak ugy vannak, hogy vannak...de ilyen, hogy tisztelet, hogy felnezek a masikra, megbecsulom, vigyazok ra, aggodok erte sehol nincs...aztan bizalom sehol, csak a feltekenyseg, az ocska beszed, megalazas nagyban van...a szex az viszont annal inkabb "mukodik"(vagy inkabb mukodtetik...) egy lanynak mar meg sem pattan, hogy a srac kene udvaroljon, tapad, barmit megvadvan a sracert...

kicsit mintha a szerepek felcserelodtek volna...

Ha az en kapcsolatom ilyen lenne biztos falra masznek...

pedig az enyem sem tokeletes....

mi a velemenyetek?


2009. ápr. 16. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen világban...semmin nem lepődik meg az ember...
2009. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

...még azon sem, ha általánosítanak egyesek. Mindig vannak, voltak példa értékű kapcsolatok, mint ahogyan nem működők is. A világ már csak ilyen, van benne jó és rossz is, másik sajátossága a "világnak" a változás...

Hiszek abban, hogy az értékek értékek maradnak, akármilyen nyelven fejezik is ki őket a fiatalok.

És hiszek abban, hogy a nyafogás, károgás nem viszi előre a világot.

Semmi sem színfekete, ahogy semmi nem tiszta fehér. Sajnálom azt, aki az eget is sötétre festi, aki képtelen észre venni a szépet, ami igenis mindenben és minden korban benne van, és irígylem is, hogy ennyire ráér, nincs egyéb baja, mint a fiatalok, meg az "ilyen világban" kezdetű mondatok...

2009. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Csomó jó kapcsolatot láttam magam körül, lehet h csak mázlim van? És csomó véget is ért már azok közül, de mind megvoltak azok az elemek amiket leírtál.

Vannak még a szeretet valóságban megélő párok és nem csak kapcsik...

2009. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ne erts felre, kedves masodik valaszado. Nekem legkisebb bajom nagyobb ennel, sajnos...

Es amugy nem erdekel, hogy mas mit csinal, hany eves koraban vesziti el, vagy eppen, hogy hogy beszel a parjaval az utcan. Egyszeruen velemnyre voltam kivancsi.

Amugy nemtudom, miert "karogsz" le mast, azzal sem viszel elobbre semmit.

es gondolom azt hiszed idosebb vagyok, de nem, egy 19. eves lany vagyok, aki VELTEM FELFEDEZNI AZ ERTEKEKET...

koszi a valaszokat

2009. ápr. 16. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Akkor minek tetted fel a kérdést? Gondolom sok dolgod van....
2009. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hat nem azert mert kivancsi voltam a hozzad hasonlo bunkocska valaszokra, de csak tessek, engem nem zavarsz...

gondolom neked is sok a dolgod

2009. ápr. 16. 22:39
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Valóban igazad van,a mai világban a szerepek felcserélődtek általában!De vannak kivételek,mint mi:-)

Náluk megvan az aggódás,megbecsülés,tisztelet.Mindkettőnk részéről,legalább is úgy érzem.6 éve vagyok a párommal.A mai napig minden nap udvarol.Hol egy szép nyakláncot,vagy karkötőt kapok,hol virágot,de van,hogy egy ölelést és ez mindennél többet ér!Mi, a másikért dolgozunk,szépítgetjük az új lakást.A másikért öltözünk fel még szépen is itthonra.Szóval nem is tudom mit mondhatnék,mindent egymásért teszünk.Ezt tudom és érzem is!De sajnos nagyon sokan,csak vannak egymás mellett,magukért tesznek mindent,és a másikra nem gondolnak.Sajnálom,h idáig fajult a világ!

2009. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

A világ nem fajult sehová. Régen ilyen nem volt, vagy mégis, mire gondoltok?

Örülni kellene, hogy lassan a kultúra felé haladunk az "asszonynak hallgass a neve" című világból...

2009. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező. Kavánom, olyan környezethez is legyen szerencséd, amelyből kiindulva kis idő múlva már pozitív irányban fogsz általánosítani... Ajánlom figyelmedbe ezt itt:


A vakok és az elefánt

A vakok az elefánt egyes testrészeit vizsgálgatják, a szemét, ormányát, fülét, agyarát stb. Mindegyik vak szentül meg van győződve róla, hogy megismerte az elefánt valódi lényegét, azaz hogy az elefánt testrészei egy legyező, egy fa, egy kötél, egy kígyó… De egyikük sem ismerte meg az egész állatot.

2009. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Hova fajul a világ... a nőknek szavazati joguk van, dolgozhatnak és még a csiklójukat sem vágják ki, ha élvezik a szexet... sőt, még abba is beleszólhatnak, hogy költse a férfi a pénzt...


Amúgy a nők akarták az egyenjogúságot, tessék, most meg ez nem tetszik?

2009. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!