Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi barátnő az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elkezdek járni egy pasival, elkezdi kérdezgetni, hogy milyen a kapcsolat, jól megvagyunk-e. Mivel a barátnőm ezért mindent elmesélek neki, sokszor panaszkodok is, hogy mi nem jó (barátnőknél ez alap szerintem) A baj ott kezdődik, hogy mindig bele akar avatkozni az életembe/kapcsolataimba pl. hogy majd ő megmondja neki a véleményét, beolvas, ír neki stb. Hiába mondom, hogy ne, nem kell, ez a mi kettőnk dolga, csak nem nyugszik addig amíg be nem kavar valamit. Azt mondja, hogy csak jót akar én meg "nem látom a fától az erdőt" ő jobban látja kívülről. Ami lehet igaz is, de attól még nem kellene beleszólnia szerintem. A másik, hogy ahogy elkezdek járni a pasival, ő is valahogy úgy alakítja a dolgokat, hogy jóba legyenek, ráír, hogy mizu? őt is kérdezgeti, hogy jól megvagyunk-e? Sokszor kiharcolja, hogy együtt menjünk el valahova, akkor meg melléül, cinkeli, nem mondanám, hogy ráhajt, de akkor is nagyon idegesítő. Pont azon a határon mozog, hogy még nem tudok neki szólni, hisz "ő nem csinált semmit" Amikor meg mondom, hogy pl. a hétvégét kettesben fogjuk tölteni, kiakad, hogy én csak vele foglalkozok, a barátaimat meg ejtem egy pasi miatt. Nem értem komolyan, de mellette meg a legjobb barátnőmnek tartom...
2011. aug. 24. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
igazi nem, de rúgd pofán sztem
2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 .Daniel. ***** válasza:
92%
Szép lassan mindenki megtanulja hogy ma lányok között 99%ban felszínes, érdek kapcsolatok vannak. Szerintem gusztustalan. Pl van egy dagadt csaj és egy jó csaj és a jó azt mondja a barcsinőjének hogy neeem iiiss! nagyon csinos vagy!! Aztán ha összekapnak jön a dagadt vagy b@zmeg! Ez van.
2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 skarma ***** válasza:
84%
egyszerű: ne mondd el neki hogy milyen a kapcsolatod. Vagy mondd, hogy tökéletes. Akkor nem tud beleszólni.
2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
nagyon utálatos a mai lányokat, mi fiúk így sosem viselkedünk egymással, nagyon el vagytok szállva a külsőtök miatt, rühellem a lányokat, kezdek nőgyűlölővé válni
2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14:46-nak, vagyis Ádámnak (tudod, én vagyok az a savanyú oldalborda :D) ezúttal igazat adok. Nagyon ritka az igaz barátság, sajnos a tiétek is felszínes. Én azt mondom, szard le a csajt.
2011. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
15:00 meg ne itt élje már ki magát.
2011. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MákosLajos ***** válasza:
100%
egy barát aki irigy vagy lenyeled tőle vagy mindig össze fogtok veszni hiszen még ha a legjobb barátnőd is kicsit mindig az fog kelleni ami neked majd 1x ha felnő talán érettebb lesz, de ha gyors változást akarsz szerezz neki pasit :D
2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba ezt a lányt, nemhogy nem a legjobb barátnő, de még sima barátnőnek sem mondanám... Tényleg hanyagold, legalább addig, amíg ő össze nem szed valakit, akkor talán normálisabb lesz.

21L

2011. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt, hogy neki is volt pasija mikor nekem. Akkor meg azt csinálta, hogy állandóan arról beszélt, hogy nem bízik benne és hogy minden pasi megcsalja a barátnőjét kivétel nélkül... A végén már annyira belém beszélte, hogy én is bizalmatlanná kezdem válni, pedig én ha valakivel együtt vagyok, akkor megbízok benne... Meg mindig azt mondja, hogy hétvégén ne a pasimmal legyek, hanem menjek vele bulizni mert ha majd vége lesz a kapcsolatomnak akkor csak ő lesz majd ott nekem. Ha meg hanyagolom, akkor egyedül fogok maradni. :S Már azon a szinten vagyok, hogy megszakítom a barátságot vele, mert úgy érezm sokszor, hogy irigy meg, hogy rosszat akar nekem...
2011. aug. 24. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj, tedd meg... Irigy, kétszínű, féltékeny, gonosz...folytassam? Egyébként sem úgy kell hozzáállni a kapcsolathoz, hogy mi lesz, ha vége lesz...

21L

2011. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!