Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok még valaha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még valaha ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Kedves, és romantikus. nem az a kemény lány, de határozott. Nem túl vékony, és ad magára. Elfogadja, ha valaki kicsit eltér az átlagtól.
2011. aug. 24. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
találhatsz ritkán de előfordulnak eddig életem során 2 ilyennel találkoztam.
2011. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Légy figyelmes, és talán. Viszont senki sem tökéletes, és lehet, hogy sosem fogsz ilyen lányt találni. Aztán majd rájössz, hogy nem minden szól ezekről az elképzelésekről.
2011. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

nem,mert akkor a fogad hogy a pókot kiharapnád a sarokból

előre sajnálom azt a lányt

2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát a mai plázacicák korában nagyon kevés esélyed van rá, de szerencsére vannak, de kb. a lányook 5%-ka, ha ilyen max.
2011. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló, honnan tudod, hogy hogy nézek ki? Magadba nézz körül, utána minősíts bárkit. Amolyan unalom űzés ként ne írj ide, inkább menyj ki a haverjaiddal, és bulizd szét az agyad, úgy is ez vonzza a nagy átlagot.
2011. aug. 24. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Húha de megkeseredett itt valaki. És ha sokat bulizik valaki? Akkor mi van? Legalább nem antiszociális mint egyesek..
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ne csodálkozz, ha valaki hülyeségeket válaszol. Szerintem a kérdés is elég bugyuta. Nagyon jól tudtad te is azokat a dolgokat amit leírtak, és tudhatnád, hogy erre senki nem tud rendesen válaszolni.

Ja és szerintem az átlaghoz tartozni nem bűn és nem gáz.

2011. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem sok eséllyel.

Egyébként már megbocsáss, de ez az eltér az átlagtól szöveg mégis mit jelent?

Nem mindegy azért, hogy ez miben nyilvánul meg.

2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
amugy az a utolsó előtti vagyok.Azrt írtam ilyen választ,mert hülye kérdésre hülye válasz ez most olyan hogy találok -e olyan lányt amilyen shakira vagy beyonce
2011. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én ilyen vagyok, csak elkeltem :) Hidd el, nagyon sok ilyen lány van, a legtöbb egyedülálló, és sokan szürke egérnek tartják őket, mert nem olyanok, mint a nagy átlag, hogy mindenkinek játsszák a fejüket meg mindenkivel összejönnek, aki az utukba kerül... Mi lett a lánnyal? Hová lett? Miért nem őt szerzed vissza?

18/L

2011. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!